2737
2734

گفت بخاطرت هر کار میکنم برگرد،برنگشتم سیزده سال میگذره اما یه وقتایی یادش میفتم خودش باعثه جداییمون شد😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه رفیق سه ساله داشت دختر  هم خودش هم دختره میگفتن فقط دوست معمولی هستیم بعد دختره بهش ابراز ا ...

دووم نمیارن . دختره هم میخاریده از اول بهش میگفت. داشتن با هم موش و گربه بازی میکردن دید هوا پسه بزار بهش بگم پسره واسه چند دلیل تورو خواسته یکی اینکه باعث شه حسودی کنه یکی بهش نشون بده مثلا حسی نداره بهش یکی که سرشو باهات گرم کنه بهتر رفت امیدوارم آدم بهتر تو مسیرت قرار بگیره این یه تست بوده برات .

نمیخااااااام کارما نشونش بده نمیخوام اذیت بشه😭😭😭😭 فقط بفهمه همین 

اوخی عزیزم چه عشق پاکی . چطور دلش اومد بره . کاش میدونستم کیه کجاست میرفتم میزدم پس شونه ش میگفتم داداش با از دست دادن این دختر تو زندگیت باخت بزرگی دادی 

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     
2738
تقصیر اون دختره هم بود من با ی پسری دوستم معمولی یه ساله تقریبا از وقتی ک فهمیدم اکسش برگشته دیگ مسی ...

کار به دختره ندارن چون در نهایت اون بود که انتخاب کرد چیکار کنه کاری به اینم ندارم اصلا

اینا سه سال بود باهم رفیق بودن اگه بهم حس داشتن چرا باهم وارد رابطه نشدن؟چرا با من بازی کردن؟چرا اعتمادو جلب کرد کاری کرد دوسش داشته باشم و تهش اینطوری کرد؟من که مجبورش نکرده بودم با من باشه به اینا فکر میکنم عقلمو از دست میدم چی بگم والا

یه جیغ کشید و گفت میرم شکایت میکنم  آخرین جمله ای ک جاریم وقتی با سنگ زدم تو سرش و داشت میرفت ...

😂😔چه تلخ 

کاش چشاشو هم درمیاوردی

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               
کار به دختره ندارن چون در نهایت اون بود که انتخاب کرد چیکار کنه کاری به اینم ندارم اصلا اینا سه سال ...

میشه گفت انگار سرگرمی و بازیچه بودی تا این ب خودش بیاد ببینه ک عاشق یکی دیگه‌س😏چطور انقد راحت دل میشکنن واقعا

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     
2706