2737
2739
اگ دلش باهات نبود پس چرا تورو وارد زندگیش کرد بعد عاشق و وابسته‌ت کرد وقتی یکی دیگه رو میخاست؟

میدونی من واقعا عاشق بودم اونایی رو ک میخواستنم پس میزدم ک فقط به هر طریقی شده با این باشم اینم ک رید 

شاید با کسی ک واقعا تو نخم بود و کلی پیگیرم بود میرفتم وضعم این نبود 

گفت خسته ام دایی قرص خوردم بخوابم

خوابید و دیگه هیچوقت بیدار نشد😔

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی قضیه ما خیلی فرق داره  جون من بهش پیام دادم اول گفتم دوسش دارم  اونم گف خیلی وقته ...

وای چه حیف میخاست چشمشو درست کنه زد ابروشم ناقص کرد قضیه ی اینه.

الان اون دختره هم دوسش داره؟ فک نکنم ب اندازه تو باشه و اونم اینو میفمه 

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     
میدونی من واقعا عاشق بودم اونایی رو ک میخواستنم پس میزدم ک فقط به هر طریقی شده با این باشم اینم ک ری ...

اون رفت دنبال کسی ک دوسش داره توم رفتی دنبال اون ک دوسش داشتی. 

2742
وای چه حیف میخاست چشمشو درست کنه زد ابروشم ناقص کرد قضیه ی اینه. الان اون دختره هم دوسش داره؟ فک نک ...

😂😂اره دقیقا

قطعااااااااا نه اون دختره نه هیچکس دیگه ای نمیتونه اونو مثل من دوس داشته باشه 

اون دختره میدونی سر ی سری مسائل خونوادگی احتمالش خیلییییی کمه بدنش ب این پسره 

ولی باباش اصرار داره هرطور شده میگیرمش برات 

لعنت به خودش و دختره و خونوادش و مهم‌تر از همه مننننن ک شروع کردم 

😂😂اره دقیقا قطعااااااااا نه اون دختره نه هیچکس دیگه ای نمیتونه اونو مثل من دوس داشته باشه  ...

نه بابا اینطور نگو تو عاشق بودی دل عاشق ک این چیزارو نمیفهمهه.  ولی خیلی بده عاشق یکی دیگ باشه نمیدونم پسرا میتونن برا باردوم عاشق بشن یانه

2740

گفت بهتر از من میدا نمیکنی

من مگفتم تا بهتر رو چی  معنا کنی. اگر مگس باشی  بهترین‌برات  عن ادم چلوکباب خوردس...اما اگه پروانه باشی  بهترین برات کمیابترین گل روی  زمینه

من ترجیح میدم پروانه باشم تنها...تا مگس باشم با تو