2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دومی بیشتر خوشم اومد ولی به شرط اینکه به ترکیب رنگ خونت بیاد

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟
2740

دومی جنسش خوب نیس مشخصه

اولی هم خیلی معمولی کار شده قطعا

وگرنه ۴۳ تومن نبود 

کلا من که خودم موافق مبلای کلاسیک نیستم،چون خوباش خیلی گرونن و لزومی نداره خریدنشون

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
از دومی بیشتر خوشم اومد ولی بازم بگردی مبل های دیگه پیدا میشن من کلا اسپرت بیشتر دوست دارم تا سلطنت ...

راستش هنوز بازار نرفتم از تو دیوار دیدم 

خونم بزرگه یه دست کلاسیک میخوام یه دست اسپرت

2706