2737
2739
منظورت رنگ سبزه؟ من با رنگ کرم و چوب فندقی میخوام 

آره 

آها خوبه معمولیه اگر نمیخوای زود عوض کنی به نظرم یه چیز با دوام بگیر بمونه برات

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دومی جنسش خوب نیس مشخصه اولی هم خیلی معمولی کار شده قطعا وگرنه ۴۳ تومن نبود  کلا من که خودم ...

آره جنس دومی احساس میکنم خوب نیست که این قیمت زدن ...آره منم زورم میاد خیلی گرون بخرم در حد همون ۴۰ تومن میخوام هزینه کنم یه دست راحتی هم در حد بیست و خرده ای بخرم 

2728
آره  آها خوبه معمولیه اگر نمیخوای زود عوض کنی به نظرم یه چیز با دوام بگیر بمونه برات

آره نظر خودمم همینه در حد همون ۴۰ تومن ولی نمیدونم این قیمت بادوام هست یانه

آره جنس دومی احساس میکنم خوب نیست که این قیمت زدن ...آره منم زورم میاد خیلی گرون بخرم در حد همون ۴۰ ...

با ۴۰ تومن کلاسیک نخری بهتره

یه سبک چوبی بگیر 

ولی کلاسیک و کار شده تو این رنج قیمت نه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2738
منظورت از سبک چوبی چیه عزیزم  یعنی ۴۰ تومن بادوام نیس?

سبک چوبی ساده منظورمه

مثلا تو گوگل بزنین مبلای دسته چوبی

مبلایی میان که تلفیق چوب و پارچه ان و قسمت چوبیشون منبت کاری شده و ژیگول نیست

۴۰ تومن برای یه مبل کلاسیک با چوب کار شده خوب نیست

برای سبک های ساده تر مناسبه

چون تو سبک کلاسیک و سلطنتی با این قیمت از کار میزنن و چیز خوبی بهتون نمیدن

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨