2733
2734
عنوان

همسرم یک ماهه قهر کرده

1355 بازدید | 57 پست

سر یه چیز مزخرف هیچ حرفی نمیزنه فقط دو سه باری رابطه خواست کارشو کرد رفت همیشه که قهر میکرد من پیش قدم میشدم ایندفعه نشدم انگار قصد نداره آشتی کنه  چیزی ازش بپرسم  بزور جواب میده  جدا هم می‌خوابه چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش نمی دادی تا موس موس بکنه

از فردا لباس شیک با آرایش تو خونه و سنگین باش حتی نگاهش نکن و زیر نظرش نگیر و یه عصر هم بعد لباس شیک و س ک س ی پوشیدن تو خونه با دوستت قرار بزار عصر برو بیرون شب برگردی تامامه

2738

یعنی تو این یک ماه وسط قهرش رابطه هم خواسته وشمام قبول کردی ؟چرا وقتی بهت محل نمی‌ده قبول کردی؟ ای خدا شما خانوما چرا انقد زیربار میرین😐توام سفت قهر بمون و شامم نپز لباساشم نشور وقتی که اعتراض کرد بگو اینجاا هتل نیست منم برده جنسی شما نیستم 

فکر کردم اینجوری باهام حرف بزنه یا اگه بگم نه بدتر لج کنه

خب بکنهههه این کار را حق خودت نکن عزیزم، آخه چرا برای خودت ارزش قائل نیستی خیلی اشتباه کردی قبول کردی مطلقا نباید موقع قهر. و قیافه بهش پا بدی

چه عجیب هم قهره هم رابطه داشتین؟ اولین باره این مدلی میبینم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2706