2733
2739
عنوان

همسرم یک ماهه قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 57 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه از همون اول همینجوری بود ولی من ساختم گفتم چیزی نمی‌خوام فقط باهام خوب باشه

خب پس چرا حاضر شدی بیای زیر یک سقف

اگر بزرگتر عاقلی داری پاشو بکش وسط 

اگر نداری از مشاوره حتمااا کمک بگیر 

تو به ظاهر آروم و ... هستی اما نمیدونی این آرامش و کوتاه اومدن چقد سمی هست برای رابطه ی این مدلی با مرد اینطوری 

مشاوره بگیر حتما کمکت میکنه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
چطور چهار ماه تحمل کردی

ببین اراده باید داشته باشی وگرنه یک عمر دم دستی تو رو میبینه . بهیچ عنوان اگه فقط برای نیازش اومد بهش رو نده . بهش نه نگو ولی بگو اول باید با هم صحبت کنیم مثلا بهش بگو فردا میریم بیرون و قحبت میکنیم اگه رصای حاصل شد فردا شب رابطه داریم 

2742
فکر کردم اینجوری باهام حرف بزنه یا اگه بگم نه بدتر لج کنه

اتفاقا خوبکاری کردی بهونه دستش ندادی،بنظرم مشاوره برید

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
چجوری حالشو بگیرم بهم یاد بده

روعزت نفست کار کن تا قدر خودتو بدونی ،بهش نشون نده خیلی عاشقشی،تو‌ موضع ضعف نرو،خودتو دست بالا بگیر و جوری رفتار کن که من در حقت  لطف میکنم ،شام بپز ولی سفرره ننذاز غذای خودتو قبل اومدنش بخور و وقتی اومد چایی شام هرچیزی میخوره رو گاز باشه برو تو اتاقی که اتاق خوابتون نباشه سرتو با کتابی چیزی خیاطی گرم کن اصلاااا نرو جلو چشمش،ی جوری اخم کن و تو قیافه برو که بترسه،اگر اومد سمتت بگو اصلاااا به من نزدیک نشو تو فک کردی کی هستی من دیگه اون روم بالا اومده تا وقتی بابت رفتار زشتت معذرت خواهی نکردی اصلا حاضر نیستم باهات چشم تو چشم بشم

2740

ببین اگه ب مرد جماعت سواری دادی تا آخر عمر سوارت میشه،لباساشو اتو کن خونه رو مرتب کن اما ن جلو چشمش اومد خونه شما همه کاراتو کردی رفتی سراغ کارای شخصی خودت،تو ب هر مشاوری بگی بدون آشتی با من رابطه داشته شماتت می‌کنه خط قرمز بذار ،اگر اومد حرف بزنه بگو مثل اینکه من چندتا خط قرمز دارم مشخص نکردم برات،تو قهر از من رابطه نخواه من برده جنسی نیستم ،بهت لطف میکنم شام میپزم لباساتو مرتب میکنم پس اینا وظیفه نیست لطفه،وقتی با من بدون دلیل قهر می‌کنی روزایی که میشد باهم خوش باشیم و لحظه های خوبی بسازیم منو تو استرس قرار دادی و حاضر نشدی با من حرف بزنی منم ازت دور و دورتر میشم ،من و تو همسر هستیم نه هم خونه نه دوست ،تو اجازه نداری با من اینجوری رفتار کنی