2733
2734
عنوان

خانومایی ک خیانت دیدین بیاین دلداریم بدین خودمو بچم نابود شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 137 پست
من نمیدونم عزیزم ولی خودم خیانت ببینم خیانت میکنم بی برو برگرد فرقی ام نداره بچه داشته باشم یا نداشت ...

اینجوری ک نمیشه گلم

اگه یه سگ گازت بگیره توهم اون سگو گازمیگیری؟اینجوری ارزشخپدت فقط پایین میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بعضی وقتا ادم تو یه شرایطی قرار میگیره ک از انجام دادن یا دیدن چیزی یا کسی منع میشه و ب هر دلیلی نمیتونه ببینه یا برسه به اون جا،اون شخص،یا هر چیزی 

ب عنوان مثال من الان دلم واسه کسی تنگ شده و واقعا نیاز شدید دارم ک ببینمش و حسش کنم ولی نمیتونم ببینمش اما میتونم حسش کنم کنار خودم حتی باهاش حرف میزنم درد و دل میکنم،میگم و میخندم حتی گریه میکنم و...

حرفم اینه که تو زندگی ادما خیلی چیزا و کسا میان و میرم یکی تا ابد یکی هم موقت و تو میمونیو دلتنگی ها و بهونه گرفتنا اینجاست ک باید ب خودت بیای و باهاش کنار بیای چون تقدیر اینطوری رقم خورده و با حال بدی و اعصاب خوردی چیزی عوض نمیشه و بد تر هم میشه و تا با خودت کنار نیای همینجوری میمونه،پس الان ب آینده فکر کن و خودتو سرگرم و خوشحال نگه دار چون خیلیا منتظر اینن ک ب حال بدت بخندن

سنگ قلب مغرور
2731

خیانت در چه حد 

مثلا تلفنی 

چت 

همدیگه رو میبینن

یا فراتر ؟؟

فقط می‌دونم که نباید به روش بیاری اصلااااااااا،،،،،اگه نمیتونی جدابشی خودت رو بی ارزش نکن و به روش نیار 

گاهی اوقات باید خودت رو بزنی نفهمی تا حرمتت از بین نره 

ولی از این به بعد با سیاست باش ,,,

غیر مستقیم تهدیدش کن ،،،،

واسه خودت بخور بگرد بپوش 

پس انداز کن 

بندازش تو قرض و قسط که وقت دوست دختر بازی نداشته باشا

ازش حتما پول بگیر واکس بزنی که زیگیل تناسلی نگیری

من عین خیالمم نیس   تنها ناراحتیم اینخ ک موفق نشدم هنوز  خیانت جنسیشو  ثابت کنم ...

بچه داری چطور شاد باشم دیگ چطور زندگی کنم ب صورت بچم نگامیکنم میخام بمیرم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
یعنی می‌دونی خیانت می‌کنه فقط منتظری ثابت بشه،😐

آرع خودش بهم گفت .. گرچه بعدش زد ب شوخی 

ولی چک کردم تا بلههههه ...   راست میگه . 

فعلا فقط چت های عادیشو دیدم ... خوشگلی و خوشتیپی و از این چیزا  دیدم 

فقط واسه خودم و خودش ثابت بشه خیانت کرده 

ی جوری بذارمش کنار انگار هرگز نبوده

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
2738

عزیزم اگه شرایط جدایی داری جدا شو اگر نداری صبور باش و بخودت زمان بده به مرور زمان برات کمرنگ میشه بنظرم اگه واقعا نمیتونی جدا شی پس هیچوقت کنکاش نکن چیزی پیدا کنی که اینجوری خودتو از بین میبری روح و روانم به فنا میره

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
من نمیدونم عزیزم ولی خودم خیانت ببینم خیانت میکنم بی برو برگرد فرقی ام نداره بچه داشته باشم یا نداشت ...

دیگه زندگی  به این لجنی فایده نداره. بیچاره بچه ها. یعنی میخوام.  بگم این کار فایده نداره اصلا آروم نمیشی فقط عذاب وجدان هم به تمام ناراحتی هات اضافه میشه و کارما و  ابرو ریزی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c

اکثر زندگی‌ها درگیر خیانت شده یا زن یا مرد یا هر دو بهم 

اگه بچه داری و بقیه شرایط زندگیت خوبه و به خودت و بچه ها خوبی میکنه و کمت نمیزاره تحمل کن و فکر خیانت کردن و این ها هم نباش آبرو داری کن و ادامه بده 

اگهبچه نداری شرایط فرق میکنه جدا شو 

بچه داری چطور شاد باشم دیگ چطور زندگی کنم ب صورت بچم نگامیکنم میخام بمیرم

آره دارم . 

من مشکلم خیانتش نیس 

اون قبلی ک خیانت کنه واسم مرده بود ...‌

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
خیانت در چه حد  مثلا تلفنی  چت  همدیگه رو میبینن یا فراتر ؟؟ فقط می‌دونم که ن ...

واکسن  چی عزیزم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
2706