2737
2734
شما که اکواریوم داشتین به نظرتون من به این ۷ تا میخوام غذا بدم هر چند ساعت بدم؟ حدودا چقدر بریزم؟ م ...

غذای ماهی از این گلوله ها گردهای رنگی بگیر 

خیلی کوچولو هستن 

برای 7تا ماهی 1/4بند انگشت زیادم هست

روزی دوبار بهشون غذا بده

اگه قبلیا رو خوردن بهشون بده وگرنه هنوز سیرن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
ببین چیزی که خیلی مهمه دمای ایشونه! دماش نباید گرم و ولرم باشه. دمای یخ نه ولی باید خنک باشه. هیچ چی ...

به ماهی میگی ایشون چه مودب ،   دیروز دوتا دختر تو اتوبوس دعواشون شد یکیشن خطاب به خواهر خودش تو دعوا گفت« این» اون یکی هم برگشت بهش گفت تو اگه فرهنگ داشتی به خواهر خودت نمیگفتی« این» 

خدایی راست گفت  

ما از پرورش ماهیا پرسیدیم گفتن از آب چاه براش استفاده کنین ماهم آب چاه میریزیم براش . غذا هم گفتش نون خشک رو پودر کن خاک بشه بده بخوره . که خدارو شکر از عید تا الان با این شرایط زنده مونده . همیشه بعد دو هفته میمرد

از آب درش نیار عذاب میکشه نمیتونه نفس بکشه تا جایی که میتونی ظرف بزگ براش بزار که نیازی نباشه ابش ...

فقط  اون مورچه های بیچاره ک میگیری و میندازی داخل آب تا زنده زنده خورده بشن 😂😂😂

ما مورچه  زیاد داریم ولی دل همچی کاری ندارم خواهر شوهرم پشه میده ب خورد ماهیش همچی سالم و سرحاله ک نگو 🤭

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
2706