2733
2734

فهمیدم شوهربیشرفم چندبار بهم خیانت کرده حالم خیلی بده دارم میمیرم دوروزه هیچی نخوردم خانوما چطور کنار اومدین چ غلطی بکنم حالم خیلی بده

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عین خیالمم نیس 

تنها ناراحتیم اینخ ک موفق نشدم هنوز  خیانت جنسیشو  ثابت کنم 

وگرنه خودشواسم مرده

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
2738

خیلی خیانت زیاد شده. مرد و زن هم نداره. فقط. سعی کن  ببخشی  و‌ خودتو عذاب ندی سخته ولی. چاره ای نیست 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c

اومد خونه رفت دسشویی داشتیم میرفتیم چشم روشنی بچه خواهرش قرار بود بریم النگو‌ بخریم 

یه حسی گفت گوشیشو ببین دیدم و ضربانم رفت رو هزار اومد بیرون گوشی رو پرت کردم تو صورتش از خونه زدم بیرون 

چند روز دیگ هم حکم دادگاه میاد 

کنار نیااااااااا

الان بهترین موقعس

یه ملکی خونه ای ماشینی چیزی به نامت بزنه ، حق طلاق و بچه رو بگیر

تعهد کتبی بگیر

بترسونش

برو مساوره

فقط تو رو خداااااا ، نشین و مث تو سری خورا رفتار کن

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706