2733
2734

❤️الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

خیلی ممنونم:)

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚الهم عجل لولیک الفرج💚می شه لطفا برای حاجت رواییم یه دونه صلوات بفرستی؟ان شاء الله که خودتم حاجت روا بشی❤️

فرستادم انشالله ک بزودی مشکلت حل شه 

میشه واسه تو دلیم دعا کنین چهارشنبه سونو قلبشه 🥹🙏🙏😍

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فرستادم❤️

خیلی ممنونم🌷

ان شاء الله خودتم حاجت روا باشی

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚الهم عجل لولیک الفرج💚می شه لطفا برای حاجت رواییم یه دونه صلوات بفرستی؟ان شاء الله که خودتم حاجت روا بشی❤️
2742
فرستادم انشالله ک بزودی مشکلت حل شه  میشه واسه تو دلیم دعا کنین چهارشنبه سونو قلبشه 🥹🙏🙏😍

خیلی ممنونم🌷

حتما عزیزم 😘

❤️الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

فرستادم انشالله ک بزودی مشکلت حل شه  میشه واسه تو دلیم دعا کنین چهارشنبه سونو قلبشه 🥹🙏🙏😍

عزیزم امضاتو خوندم

ان شاء الله که صحیح و سالم بعد9ماهت نی نی رو با خوشحالی در آغوش می گیری😍🌹

برای منم حتما دعا کن که به خاطر این بچه ی معصوم درونت دعاهات قطعا گیراست و به اجابت نزدیک تره

عزیزم امضاتو خوندم ان شاء الله که صحیح و سالم بعد9ماهت نی نی رو با خوشحالی در آغوش می گیری😍🌹 برا ...

مرسی بابت دعای قشنگتون🥹🥹

چشم عزیزم حتما دعا میکنم الهی ک همین روزا مشکلتون حل شه و دلتون شاد شه🙏😍😍😍🥹🥹

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2738
مرسی بابت دعای قشنگتون🥹🥹 چشم عزیزم حتما دعا میکنم الهی ک همین روزا مشکلتون حل شه و دلتون شاد شه🙏 ...

یه دنیا در حقم لطف می کنی🌹🌹🌹خیلی ممنونم