2733
2739
عنوان

پا قدم خونه ،⁦:⁠-⁠)⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس مشکل از خونته ان شااءالله بهتر و خوش یمنش و بخری  این صاحبخونه چه جور ادمیه متوجه شدی؟ ازهم ...

چرا پرسیدم قبل من یکی اینجا زندگی کرده 5ماهذبعد بلند شده از بنگاه پرسیدم چرا رفته گفت کرایه خونه سر وقت نمی‌داد بیرون کردیم ی ویترین هم جا گذاشته بود که تمام شیشه هاش شکسته بود با خودش نبرده بود 

صابخونم رو هنوز ندیدم کارمند یا ریس بانکه

چرا پرسیدم قبل من یکی اینجا زندگی کرده 5ماهذبعد بلند شده از بنگاه پرسیدم چرا رفته گفت کرایه خونه سر ...

سلام خوبید خونه پیداکردید؟ 

ببخشید کدوم محله هستید؟

دور اطراف قبرستون باغی نیست؟

2742
سلام خوبید خونه پیداکردید؟  ببخشید کدوم محله هستید؟ دور اطراف قبرستون باغی نیست؟

سلام ممنونم شما خوبین 

نه نتونستم برم پول نداشتیم واسه جا ب جایی یکی بهم گفت رو ستون های خونه آب چهار گوشه قرآن بریز رو اون آب چهار قل بخون بپاش ب دیوار ها این کارو کردم از اون روز آرامش بعد سه ماه بهم رسید زیاد هم قرآن میخونم جدیدا و صدقه میدم اما این مواردی که گفتین نیست نزدیک خونمون فقط باغ و سبزی کاری هست که البته اینجا همه جایش همینطوره

سلام ممنونم شما خوبین  نه نتونستم برم پول نداشتیم واسه جا ب جایی یکی بهم گفت رو ستون های خونه ...

ان شاءالله خیره

خب همون سبزی کاری و باغ هست دیگه 

دوربرخونه سرکه سیب خونگی بریزید ازبوش متنفرن قبل خوابم خودتون و همسرتون تا ی مدت ی قاشق عسل ی قاشق سرکه سیب و شربت کنید بخورید سر سفره ام بذارید ازبوش فرار میکنین حرزامام جواد به اسم بخرید معتبرباشه از زیر درخت زیتون و انجیر خواستید رد بشید بسم الله بگید بعد حموم ایت الکرسی بخونید چهارگوشه بدمید یعنی ها کنید هواکشم بزنید زودتر فضاش خشک بشه از رطوبت خوششون میاد 

میگید اطراف باغ و سبزه اس اتیشی خواستید روشن کنید بسم الله بگید به بچه هاتونم یاد بدید بی خبر شما روشن کردن بگن اینجا ی کاربری میگفت اذیت میشده اومدن گفتن اتیش روشن کردی بچم سوخته میگفت بچه بودم روشن کردم چه میدونستم 

والا منم اب داغ و میدونستم اتیش و نمیدونستم خواستید خاموشم کنید یا خاموش نکنید یا بسم الله بگید اب بریزید خاموش شه 

قبل خوابم با وضو باشید چهارقل ایت الکرسی و ۱۱تاتوحید بخونید 

ان شاءالله ارامش برگرده و سلامت باشید

ان شاءالله خیره خب همون سبزی کاری و باغ هست دیگه  دوربرخونه سرکه سیب خونگی بریزید ازبوش متنفر ...

خیلی ممنونم از توضیحاتتون اتفاقا جدیدا زیاد قرآن میخونم 

2740