2737
2734

اخه این چ فازیه برداشتین ؟ بچه هام چشم ب درن خب مگ ماها دلمون نخاسته تو خیابون چیزی :؟ زشته بچه رو اینجوری بار اوردن اخه 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

واقعا اون حجم از چشم و دل گشنه بودن استارتر رو برنمیتابیدم.

فکر کنم خودش فشاری شده بود بچه هاشو بهونه کرده بود وگرنه گدای سر کوچه هم واسه دو پاره گوشت کسی رو نفرین نمیکنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با تفکر بعضی ها پیش بریم هر وعده باید دیگ نذری بار بذاریم

اولش دیدم فک کردم جنبه فان داره 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2728
اولش دیدم فک کردم جنبه فان داره 

من قبلا هم تاپیک های این مدلی چند بار دیدم برام عادی شده و توش شرکت نمیکنم چون نظرات بعضی کاربرا واقعا غیرمنطقی و کلافه کننده ست

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
واقعا اون حجم از چشم و دل گشنه بودن استارتر رو برنمیتابیدم. فکر کنم خودش فشاری شده بود بچه هاشو بهو ...

منم حس میکنم بخاطر اینکه خودش برده انتظار داشته بیارن 

ولی خب همه ک جبران نمیکنن 

باید رو خودش کار کنه محبت بیجا نکنه الانم انتظار نداشت

2740

جریان چیه یکی واسم توضیح بده

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
اگه واستون دفعات قبلی که کباب درست کرده اورده و قبلش رفتین ازش سیخ اضافه گرفتین واقعا درستش اینه خود ...

منم حس میکنم بخاطر اینکه خودش برده انتظار داشته بیارن 

ولی خب همه ک جبران نمیکنن 

باید رو خودش کار کنه محبت بیجا نکنه الانم انتظار نداشت

تاپیک پر بازدید رو ببین دختر جاری

وای برم تا نترکیده ممنون 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706