2737
2739
عنوان

دارم خفه میشم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 34 پست
کاش انقد دلم نازک نبود.

قوی میشی عزیزم . ویادمیگیری سوزنت گیر نکنه رو آدما رو حرفا 

کز دیو و دد ملولم  و انسانم آرزوست .#فلسطین 🖤🥀 /  به خطـوط پیشانی ام نه ! به ترک های قلبــم نگاه کن و ببین اوج خستگی ام را .  .  🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید حالا اونم ناراحت بوده...

ولی ،مادربزرگم واقعا مادرم رو دوست نداره!

مثلا الان رمضان هست و هر شب یکی از بچه هایش میرن پیشش....دقیقا شبی که نوبت مامانم هست نه افطار می‌ذاره نه سحری:/ 

یعنی مامانم سحریش رو از خونه خودمون می‌بره...واقعا دلم برا مادرم میسوزه!؛! 

حالا بقیه روزها ، افطار و...آنچناتی درست می‌کنه و قبل اذان هزار بار زنگ میزنه و التماس بچه های دیگه اش می‌کنه پاشید خانوادگی بیاین خونه من...

هیچ وقت برای هدیه هایی که مامانم داده ارزش نداد...

اون حرفا کل هویت مارو نابود میکنه ولی:)

خب دیگه وقت اعصبانیت اعصبانیت که حلوا پپخش نمیکنن ما هم دست خودمون نیست تو هم به دل نگیر منم از این حرفا به پسرم میگم ولی خدایی دست خودم نیست 

2742

مامان منم اینجوریه هرچقدر بخوام باهاش حرف بزنم جدی نمی‌گیرتم میگه برو کار دارم نمی‌دونم هزار تا بهونه ک از سرش باز کنه منو منم نمیتونم با کسی درد و دل کنم بعد سر هر چیز کوچیکی غرر میزنه و همیشه ناز داداشمو بیشتر می‌کشیده و همیشه اونو بهم ترجیح داده  داداشمم از من بزرگ تره حالا هوف اصلا شاید حالم برا همین بده افسرده ام 

2740
اعتماد بنفسمو خورد کرده:)

ببین به خودت بگو مادرم هرچقدر هم حرفی بزنه اول اینکه از ته دلش نیست در ثانی اون من را از همه عالم بیشتر دوست داره هیچ کس به اندازه اندازه مادر آدم را دوست نداره ولی خب بد دهن هم هستیم واقعا مشکلات زندگی زیادن انشاالله خدا به همه بچها سلامتی بده تا مادرا نگران نباشن

مامان منم اینجوریه هرچقدر بخوام باهاش حرف بزنم جدی نمی‌گیرتم میگه برو کار دارم نمی‌دونم هزار تا بهون ...

من انقدر خوب واسه کنکور داشتم پیش میرفتم تا وقتی روانی بازیای مامانم شروع شد ازش متنفرم ک باعث شد ب هدفم نرسم:)

من الان تو بدترین سال زندگیمم

من الان ۲۹ سالمه یادمه ۱۸ سالم بود با مامانم خیلی جنگ اعصاب داشتم همش میگفتم خدایا ینی این روزا میگذره؟ینی تموم میشه؟و واقعا یهو زندگیم رفت رو دور تند و گذشت اون روزا

2706