2737
2734
عنوان

عمل لابیاپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 28 پست
نزدیک ۲۹ ام

ببین عزیزم اندام تناسلی هر کسی متفاوته مثل بقیه ی اعضای بدن چشم ،بینی،لب ها و .... و همشون هم خلقت خدا هستن،اینو از من بشنو که خودم خیلی به این چیزا فکر میکردم ولی وقتی ازدواج کردم و عشق شوهرمو به خودم دیدم و اینکه اصلا چیز غیرعادی نیست و خییییلیا اینطورن فکرنکن فقط خودتی ،میتونی از دکتر زنان بپرسی اوناهم براشون طبیعیه و روزی چندنفر با اندام تناسلی متفاوت رو میبینن و هیچکدومش عیب و نقص نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم عزیزم مطمئن باش وقتی ازدواج کردی اصلا این مورد تو زندگیتون گم میشه ..فکر نکن مردا هم بی عیب و نقصن الت تناسلی اونها هم همه با هم فرق میکنه..یعنی شما اینقدر باارزش نیستی که بخاطر یه لابیای بزرگ اعتمادبه نفستو از دست دادی؟؟مگه فقط این مورد مهمه؟اصل عشق و اعتماد و زندگی کردنه...باور کن اینقدر بی اهمیت میشه تو زندگیت که خودت توش میمونی که چرا من اینقدر بزرگش کرده بودم..

شما هم عزیزم مطمئن باش وقتی ازدواج کردی اصلا این مورد تو زندگیتون گم میشه ..فکر نکن مردا هم بی عیب و ...

آخه من قیافمم معمولی الان همه دنبال ظواهرن ینی کسی هست آدم بخاطر خودش بخاد؟؟؟

2728

حالا یه درصدم فکر کن که ازدواج کردی و شوهرت دوست نداشت،دست میکنه تو جیبش ...

ولی مطمئن باش تا وقتی خودت از خودت ایراد نگیری اونم نمیگیره و اصلا براش غیرعادی نیست که خوششم میاد😉

آخه من قیافمم معمولی الان همه دنبال ظواهرن ینی کسی هست آدم بخاطر خودش بخاد؟؟؟

با ۲۹ سال سن نباید این حرفارو بزنیدا..

اینطور فکر نکن 

اونی که دنبال ظاهره دنبال زندگی نیست،همون بهتر که ادم کسی رو بخاطر ظاهرش نخواد...

2740