2737
2739
عنوان

چرا اینکار با من کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 80 پست
چرا نادعلی بخوتم؟؟؟برگرده؟؟؟

آبجی به فکر برگشتنش نباش این بدتر نابودت میکنهه دختر.. تو باید بگی گور باباش بیخیال حاجی دنیا دو روزع.. چیزی یا کسی که ذره ای روی آیندت تاثیری نداره لحظه ای ناراحت شدن براش اشتباهه محضه

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم قشنگم میدونم لیاقتم نداره یعنی نداشت ولی قلبم الان درد میکنه قرصای قلبم تموم شده دارم جون مید ...

نه خدا نکنه.. ولی بدون که عادیه من شب اول نفسم بالا نمیومد مطمئن باش ایشالا به زودی حالت بهتر میشه و اون عوضی کارما جوابشو میده.. همچین میزاره تو کاسه اش فقط بشین و تماشا کن

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2742
عزیزدلم خواهر من آدمی که خیانت کرده ارزش داره براش گریه کنی؟؟ چرا خودتو اذیت میکنی 

واسه اون گریه نمیکنم واسه اعتمادی که داشتم میسوزم

بعدم اون بی همه چیز بلاکم کرد اونی که مثل سگ پاهام میبوسید تنهاش نذارم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
فدای دلت شم میددونم خیللی بدی بهت کرد اون پسر لجن انشاالله خیر نبینه تو زندگیش

ههییی

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
عزیزدلم خواهر من آدمی که خیانت کرده ارزش داره براش گریه کنی؟؟ چرا خودتو اذیت میکنی 

منم همین اتفاق پیش اومد واسم چن روز اول حالم بد بود ولی به محض اینکه فهمیدم خیانت بوده چنان از دلم کندمش که انگار همچین آدمی رو هیچوقت نخواسته بودم.. چون ادمای بیلیاقت ارزششو ندارن

نه خدا نکنه.. ولی بدون که عادیه من شب اول نفسم بالا نمیومد مطمئن باش ایشالا به زودی حالت بهتر میشه و ...

کاش بفهمم بگم این خدای من بود

به مرگ بابام تا الان بد کسی رو نخواستم ولی الان میخوام وقتی تاوان میده باخبر بشم

2740
واسه اون گریه نمیکنم واسه اعتمادی که داشتم میسوزم بعدم اون بی همه چیز بلاکم کرد اونی که مثل سگ پاها ...

همون بهتر که رفت دنبال لیاقتش خودتو ناراحت نکن قشنگم گریه نکن اصلا میدونم سخته میدونه ناراحتی اما قوی باش خودتو نباز

منم همین اتفاق پیش اومد واسم چن روز اول حالم بد بود ولی به محض اینکه فهمیدم خیانت بوده چنان از دلم ک ...

هییی عزيزم دلم واسه همه دخترا میسوزه هميشه صدشون رو میذارن تو رابطه 

صدرصد کارما جواب میده 

من کنارتم خواهر غمت نباشه انشاالله با مروی ک عاشقته و عاشقشی از کنار این نامرد رد میشی و مث سگ حسرتت ...

وااای خدا

واااای

کاش بفهمم بگم این خدای من بود به مرگ بابام تا الان بد کسی رو نخواستم ولی الان میخوام وقتی تاوان مید ...

میدونی چیه منم اول خیلی نفرینش کردم چون من بهش نمیخواستم اعتماد کنم ولی اون اصرار کرد بهم و گفت از من آسیبی بهت نمیرسه چون من تورو قد دنیا میخوام و همیشه مواظبتم حتی یه پست فرستاده بود که نوشته بود اگه مردم و نرسیدم بهت بدون خیلی آرزو کردم تورو... عوضی باباش نذری که میداد میگفت خیلی کمک کردم بهشون اونم فقط بخاطر تو چون تورو از خدا خواستم.. خلاصه منم اعتماد کردم و در اوج اعتمادم پشت کرد بهم

ولی منم گفتم ک.ون لقش👍

چون از ضعیف بودن بدم میومد هر چند که دلم هزار تیکه شد ولی خب به روی خودم نیاوردم

هییی عزيزم دلم واسه همه دخترا میسوزه هميشه صدشون رو میذارن تو رابطه  صدرصد کارما جواب میده&nbs ...

مطمئنم همینطوره عزیزم

2706