2737
2739
عنوان

چرا اینکار با من کرد

396 بازدید | 80 پست

چرا رفت با یکی دیگه

یعنی من مشکلی داشتم😭😭اون که قسم جون خونوادش میخورد چشمش به غیر من کسی رو نمیبینه

یعنی خوشگل نیستم؟؟

بی درکم؟؟کجا اذیتش کردم اصلا😭از رو ندونستن بوده به خدا به جون مامانم به جون خواهرم حقم این نیست😭😭

😭😭😭*******یکی گفت اونی که هیچوقت نمیرفت آخرین بار خیلی راحت رفته یعنی از قبل زیر سر داشته 

بنظرتون راست میگه؟؟؟*********😔😔

به مرگ عزیزم هیچووووقت فکر نمیکردم این اتفاق واسه من پیش بیاد😭

میدونم خیانت کار ذاتش کثیفه ربطی به طرف مقابلش نداره ولی این فکرا دارن مغزم منفجر میکنن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

خدایا دوسم داشتی میشه بازم دوسم داشته باشی بمیرم😭😭😭خداجونم منو ببر پیش خودت

آدمات خیلییی نامردن من بلد نیستم مثل خودشون باشم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔الهی عزيزم 

بیصدا اشک میریزم دارم خفه میشم

میشه التماست کنم دعا کنی امشب بمیرم😭😭جون عزیزت

نگو میگذره فقط دعا کن بمیرم

2728

خداجونم از بنده هات بیزارم دلم میخواد بیام پیشت😭😭من رو زمین هیچکی رو ندارم

خدا جونم منو ببر پیش خودت گناه دارم هاااا

خداجونم من که قلبم درد میکنه میشه دیگه نزنه بازم التماست کنم؟؟؟

باشه التماست میکنم کاری کن قلبم دیگه نزنه😭😭😭😭

بیصدا اشک میریزم دارم خفه میشم میشه التماست کنم دعا کنی امشب بمیرم😭😭جون عزیزت نگو میگذره فقط دعا ...

بیا بغلم گریه نکن 

دعای خیر برات میکنم دعا میکنم بهترینا سهم قلبت بشه گریه نکن گلم خدا بزرگه 

بیا بغلم گریه نکن  دعای خیر برات میکنم دعا میکنم بهترینا سهم قلبت بشه گریه نکن گلم خدا بزرگه&n ...

نمیخوام کلی خدا رو التماس کردم رابطم درست بشه تهش این شد

فقط بمیرم خیلی گناه دارم 😅🙂

2738

خداجونم دردت به جونم هیچکی رو ندارم بشینم تو بغلش گریع کنم😭😭😭😭😭

همیییییییین اتفاق دقیقا واسه من افتاد

ولی میدونی چیه؟ چیزی که من فهمیدم اینه که اول جایگزین پیدا میشه بعد خداحافظی صورت میگیره.. برن به درک همشون

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

خدا جونم من همون بنده بدبختتم که دلم واسه همه میسوزه باید اینجوری آتیش به زندگیم بیفته

همیییییییین اتفاق دقیقا واسه من افتاد ولی میدونی چیه؟ چیزی که من فهمیدم اینه که اول جایگزین پیدا می ...

وای همه میگفتن من باور نمیکردم واااای از خوش خیالیم از بدبختیم

دور از جونت دختر این حرفا چیه میزنی 

ببخش عزیزم عین بچه ها مچاله شدم و بیصدا اشک میریزم

2706