2733
2734
عنوان

زیباتر شدن گربه های حامله

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 41 پست
بابا از بس خوشگلن مگه میشه نگاشون نکرد چشماشون انگار سرمه کشیدن

منم عاشق حیواناتم 

آنقدر با عشق و با همه وجود نگاهشون میکنم ب آدمها و بچه ها اینطور نگاه نمیکنم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گربه ما کبری خانم هم حامله هست

اون دختره تو اینستا یادم افتاد😂😂😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
شام چی خوردی؟  والا من به زن حامله نگاه میکنم حالم بد میشه چه برسه به گربش!حودمم باردتر بودم ه ...

بی احساسی خب خواهر😑

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫
2742

موندم ب دقت نگاه گیرای خودت 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2738
گربه ماهم حامله هست وحشی میشه یهو خخخ یبار مهربون میشه ولی موهاش براق تر از قبل شده صورتشم قربونش بر ...

آفرین دقیقا برق میزنن وقتی حامله میشن

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫

ماهربار گربمون میره جای دیگه زایمان میکنه هربارمیبینی با ۳،۴تا گربه کوچولواومد

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
شما از برگزیدگان هستی 

تو بارداری پیاده روی و فعالیت مرتب داشتم 

سالم خور هم بودم رمزش همین بود ، برگزیده نبودم 

ماهربار گربمون میره جای دیگه زایمان میکنه هربارمیبینی با ۳،۴تا گربه کوچولواومد

الهی قربونشون برم       

2706