2733
2739
عنوان

دوستانی که زندگی پس از زندگی می‌بینید توجه بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 47 پست
حرف شما درست ولی خبرای درستی که میدن در حالی که بی هوش بودن چی؟  مثلا پری شب یه پسر سرطانی رو ...

شما اگر راجب بخش ناخودآگاه مغز مطالعه کنی پاسخ این سوالات میگیری 

هر چیزی با منطقت جور در نمیاد قرار نیست دلیل ماورایی داشته باشه

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد چی بود ؟

بزنید خودتون ببینید من اگر یک درصد هم شک داشتم دیگه ندارم باید خودتون ببینید 

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
2742
من فقط خواستم شواهد علمی رو بگم بلکه آگاهی جامعه بیشتر شه

اگر بنا به نظر علمی هست اگر تحقیق کنین در خود برنامه و خارج از برنامه گفته شده شواهد زیادی در دانشگاه های معتبر دنیا وجود داشته 

برای سلامتی عزیزانم لطفا یک صلوات بفرست 🌹
حالا اگر فرض کنیم دنیای دیگ ای هست که بهتره همین دنیا هم به آرامش میرسیم   این که دیگ دنی ...

خب بحث سر اینه شما دوست داری حقیقت تلخ رو بشنوی یا دروغ شیرین

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

شما میگی ما بخاطر فرهنگمون این چیزارو تخیل میکنیم یعنی ما چون مسلمونیم تخیل میکنیم که بهشت و جهنم یا امامان رو دیدیم ، پس بنظرم بهتره یکم بگردی و تجربه کنندگان خارجی رو هم ببینی همونایی که به مسیح ایمان دارن ولی چیزایی که تعریف میکنن تقریبا با شنیده های ما از بهشت و جهنم یکیه ،من خیلی فیلم هاشو دیدم و یقین دارم کلا هم این دوتا مسئله جداس همیشه علم سعی کرده با دین مخالفت کنه ولی ما چیزای اثبات شده از دین کم نداریم

حیف نمیخوام تعلیق بشم  فقط استارتر میبینی که این برنامه چقد راحت خیلیارو فریب میده  و نه ...

امیدوارم آگاهی جامعه بیشتر بشه 

2740
شما میگی ما بخاطر فرهنگمون این چیزارو تخیل میکنیم یعنی ما چون مسلمونیم تخیل میکنیم که بهشت و جهنم یا ...

من نگفتم اسلام مشکل داره 

گفتم تمام تجربه ها در سراسر دنیا بخاطر ساختار مغز هست و توجیه علمی داره و هیچ کدوم دلیل بر دنیای پس از مرگ نیست 

عزیزم پس اونایی که چیز هایی که تا به حال توی دنیا ندیده بودند رو در تجربه نزدیک به مرگ دیدن و بعد از ...

بخاطر ناخودآگاه مغز هست که بر همه چیز احاطه داره

شما اگر راجب بخش ناخودآگاه مغز مطالعه کنی پاسخ این سوالات میگیری  هر چیزی با منطقت جور در نمیا ...

مشکل اینه که برای همه چیز دنبال علت و معلول هستید ودر حالی که علم جواب خیلی از سوالات رو  نمیتونه بده 

یکی از دلایلی که کسانی که به معاد اعتقاد ندارن دچارپوچی میشن همینه که فکر میکنن خلقتشون همون حقیقت ت ...

من از جنبه ی علمی بررسی کردم تا به حال هیچ دلیل قطعی بر وجود دنیای پس از مرگ وجود ندارع 

همه ی این صحبتا مسائل انتزاعی هستن

یعنی این دنیا بدون دلیل درست شده یعنی ما بدون هدف آفریده شدیم خدایی نیست حساب و کتابی نیست اگه اینجوری بود هیچکس خوبی نمی‌کرد و می‌گفت به حال من فرق نمیکنه بزار زور بگم یا سر بقیه رو کلاه بزارم و هرج و مرج میشد با وجود قبول خدا و آخرت بیشتر روی رفتارامون فکر میکنیم سعی میکنیم خوب باشیم 

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2706