2733
2734
نه خسیس نیست هدیه و.... در همین حد نرماله طلا و آیفون و... خیلی مناسب نیست واسه دوست دختر واسه نا ...

مثلا من انتظار حداقل یه طلا کوچیک ازش دارم وقتی قصدش ازدواج هست به نظرت بهش بگم عروسی نمیخام ولی طلا زیاد بگیره برام ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین وقتی میرین بیرون یه چیز گرون میگیره همش میگه و خودخوری میکنه یا نه؟؟؟

قرار هست ۱۴ فروردین از شمال برگرده گفت میریم رستوران هتل آسمان قیمت هارو رفتم دیدم ارزون ترین غذا ۷۰۰ هزار تومن بود میخام یه پرس غذا سفارش بدم ۹۰۰ تومن ببینم ناراحت میشه یا نه

2728
مثلا من انتظار حداقل یه طلا کوچیک ازش دارم وقتی قصدش ازدواج هست به نظرت بهش بگم عروسی نمیخام ولی طلا ...

اینا رو بعد خواستگاری بگو

الان نه

وجهه جالبی نداره

خود منم اولین طلامو که گردنبند بود قبل خواستگاری هدیه گرفتم که اونم خودش خرید که مثل نشون باشه

واسه دوس پسر اصلا و ابدا خودتو گشنه نشون نده

بذار بعد خواستگاری

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2740
اصلا ۵۰۰ خیلی کمه چه برسه به ۱۰۰

والا شوهرم اصلا خسیس نیس ۱۰۰بهم عیدی داد،یعنی کل  پس اندازمون دست منه هرچی بخوام میخره ،حتا اگه نخوام،همیشه خودش پول میزنه کارتم یا میزاری تو کیف پولم بدون اینکه بدونم یا بهم بگه،با همه اینا بهم۱۰۰عیدی داد

شانسو میبینی توروخدا  یدونه شیرموز بستنی خوردم ۴۵ تومن  برگشتیم توی چت گفت  دفعه ی ...

چقدر خسیس این عتیقه رو از کدوم قوطی عطاری پیدا کرده بودی ؟ 

کات کردی ؟ یا هنوز باهاشی ؟ 

والا شوهرم اصلا خسیس نیس ۱۰۰بهم عیدی داد،یعنی کل  پس اندازمون دست منه هرچی بخوام میخره ،حتا اگه ...

از شوهر تو دیگه انتظار نداشتم 

2706