2733
2734

دکتر

الان دوس ندارم

دیپلم تجربیم دانشگاه یچی دیگه میخوام بخونم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای خودم با پتو دامن درست میکردم عاشق این بودم لباسایی که من مثلا تازه درست کردمو دیگرانم بپوشن 😂

بهش رسیدم الان مزون دارم طراحی دوخت خوندم 

وقتی قهوه میخوری از تلخیش لذت میبری، اما اگر بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور، چون از بادوم انتظار تلخی نداری... بحث؛ بحث انتظاره!... 🌚✨
2728

دوست داشتم دکترای هسته ای بگیرم، ترور میکردن ی مدت دانشمندا رو خیلی تو فکرم بود 

ولی خب مسیرم اون نشد 😅

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2738
الهی بگردمت 🥲 مگ الان چیکاره ایی  اگ دوس داشتی بگو

هیچی نیستم ....هیچی 

از مجبوری دنیا مختص دوتا بچم نفس میکشم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2706