2752
2734
عنوان

اعمال شب قدر رو براتون به صورت کامل نوشتم 🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 12231 بازدید | 407 پست
اصلاح در یک رابطه ،دو طرفه هست  همه ما اشکالاتی داریم .. شما سهم خودتون رو رعایت کنید  ...

من خیلی ب نماز و روزه ودعام پایبندم ولی هیچوقت دفع بلا نشده ازم خیییییلی دارم زجر میکشم همین الانم با زبون روزه شوهرم اشکمو دراورد اگ سکوت کنم مهربونی هم کنم انگار بدتر میشه هیچی روش جواب نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا تو رو بحق این شبای عزیزت قسمت میدم، تو رو به اون غیرتت عظمتت قسمت میدم بابام رو سربه راه کن، 

بابام رو به راه راست هدایت کن دیگه الکل نخوره... 

خدا بخدا دیگه بریدیم

دوستان هرکی این تاپیک رو میخونه منت سرم بزاره و بابام رو تو این شبا دعا کنه

بخدا محتاجیم به دعا😔🙏🏻

2731

توروخدا دعام کنید

هرکی لایک کرد دعاش میکنم😍🥲

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
فداتشم گلم منو دعا کن 🥺

آجی پنجشنبه شب نادعلی به اسمش هم بخون...

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
من خیلی ب نماز و روزه ودعام پایبندم ولی هیچوقت دفع بلا نشده ازم خیییییلی دارم زجر میکشم همین الانم ب ...

الهی 🥺

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ان شاءالله لایق باشم به روی چشمم الهی که بحق حسین سیدالشهدا به خیر و خوشی و سلامتی حاجت روا باشی🤲 ...

مرسی عزیزم

ان شاالله حاجت رواباشی 

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
استارتر اون روش رسیدن به حاجت که ۱بار سوره واقعه هستو بلدی؟

یبار سوره واقعه یبار توحید ۷ بار یاالله و نیت 

گوگل کن بازم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
آجی پنجشنبه شب نادعلی به اسمش هم بخون...

خوندم 🥺

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2706