2733
2739
عنوان

اعمال شب قدر رو براتون به صورت کامل نوشتم 🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 12224 بازدید | 407 پست
الهی که بخیر و خوشی حاجت روا بشی دوست عزیز 🤲 ان شاءالله قصد دارم فردا شب به نیت حاجت روایی همه کسا ...

لطفا برای سلامتی و شفای مریم

سلامتی و عمر طولانی و با عزت برای پدرم مادرم دخترم همسرم برادرم خودم 

دعا کن

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برای سلامتی و شفای مریم سلامتی و عمر طولانی و با عزت برای پدرم مادرم دخترم همسرم برادرم خودم&n ...

ان شاءالله لایق باشم به روی چشمم

الهی که بحق حسین سیدالشهدا به خیر و خوشی و سلامتی حاجت روا باشی🤲

الانم براتون آیة الکرسی میخونم ⚘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿۱﴾ وَمَا ...

فدات عزیزم برات صلوات فرستادم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2742
من امشب این کارها رو میکنم ممنون گلم که توضیح دادی انشالله خوشبخت باشی و از ته دلت شاد دوستان برای ...

خواهش میکنم منو دعا کن ب عشقم برسم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
بچه ها توروخدا هر کس کامنتتو دید دعامون کنه شوهرم بیکاره شده تو خرج یومیه هم موندیم دارم دق میکنیم

خدانکنه انشالله یه کار خوب میره شماهم منو دعا کن 

2738
دوستان بنظرتون اگر این اعمال به نیت امواتمون انجام بدیم همینقدر ثواب داره براشون؟

حتما هرکاری انجام بدیم بهشون میرسه

اخه میگن بایت نیت کنی نماز شب قدر میخونی 

من چون نماز قضا به ضمه م هس به نیت قضا میخونم 

شما نماز شب قدر بخون 

التماس دعا مخصوص دارم

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
نمیدونم رسیدنت به شخصی که در نظرته برای هردوتاتون خوبه یا نه. کلا برای کسانیکه درباره این موضوع التم ...

خیلی ممنونم عزیزم

خیلی لطف میکنید 

انشالله حاجتتون روا باشه 😍❤️🌹

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
خواهش میکنم لطفا منو هم یاد کن

بشرط لیاقت حتما

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
خیلی ممنونم عزیزم خیلی لطف میکنید  انشالله حاجتتون روا باشه 😍❤️🌹

ممنونم عزیزم 😍🙏🏻💛

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706