2737
2739
عنوان

شده ازبس پیگیر(زندگی پس اززندگی) بودین روح ازجسمتون خارج بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 111 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا فقط میخان همینجوری ی چیو انکار کنن 

بابا یارو امروز حتی خرابی سقف بالای سقف کاذب بیمارستانم دیده بود جایی ک هیچ کدوم از پرسنل نمیتونن ببینن 

جهان بعد از مرگ و اتفاقاتش حقیقتا وجود داره و بنظر شخص خودم این تجربگرا ی نوع رسالت رو دوششونه ک بیان بازگو کنن 

خودش ی نوع معجزه اس 

من تجربه نکردم ولی ب شدت این برنامرو باور کردم

آنچه كم بود،حرف نبود،باور بود
2742
همه ما نوکر بی‌بی زهرا هستیم...یکی گفت امام زمان اومد بخوابم و دوستم شاهده🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

عزیزم شما که باورندارین درهرصورت  من چی بگم عکس مه نگرفتم ازاون دنیا ضمنا مادرهفت تابچه هستم وازمن دروغ وهیجان گذشته

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2740
درمورد ظهورچیزی دیدین؟امام زمان هم دیدی؟دقیقا بهت گفتن تا زمان ظهور؟

نه امام زمانو ندیدم اما چون شب هشتم محرم بود دیدم همهههههه سیاه پوش بودن گفتمشثن چرا سیاه پوشیدین گفتن بخاطر آقا امام حسینه  واااااااای یادم  اومد مو به بدنم راست شد جان بچهام

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
عزیزم شما که باورندارین درهرصورت  من چی بگم عکس مه نگرفتم ازاون دنیا ضمنا مادرهفت تابچه هستم وا ...

شمایادمه بلوچ بودید؟

خوب مسلط هستیدبه،فارسی

هروقت فرصت شد راجب تجربت بیشتربگو

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
ترسناک نیست اما کسانی که روحشون جداشده وبرگشته خیلی تاثیر توی زندگیت میزاره ایمانت قوی تر میشه عاشق ...

لعنتی تلویزیون شبکه ایران رو نگرفت هرکاری کردیم قرار بعد عید بیاد درست کنه که دیگ برنامه تا اون موقع تموم شده 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

من یه تجربه ی چند دقیقه ای داشتم از مرگ 

زمانی که با همسرم بحثم شده بود و شبش ارزوی مرگمو کردم 

فقط یادمه ب قدری نفس کشیدن برام سخت شده بود انگار دستای یه نفر روی قلبم بود 

و دوتا ادم سفید پوش ک نمیتونستم چهرشون رو ببینم انقدر نورانی بودن ک چشمامو نمیتونستم کامل باز کنم و میخواستن منو با خودشون ببرن و من فقط جیغ و داد میکردم و از مادرم کمک میخواستم

و توی خوابم ب شدت تشنه بودم ولی اون دوتا ادم نذاشتن اب بخورم و از فشار جیغ زدنام پریدم بالا

حس کردم از یه طبقه ی ۵۰۰ متری پرتاپ شدم روی زمین ب صورت افقی 😟

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2706