2737
2734
عنوان

از شوهرم خیلی سرد شدم..

2441 بازدید | 94 پست

یه ماهه ازدواج کردیم

دعوا زیاد داشتیم سر کادوهای عروسی... پای بابام باز شد بی احترامی شد شوهرم حرفای بدی زد خلاصه..

گذشت باز دعوای بدی داشتیم سرچادر نماز روزه...

من شوهرم باهم دوست بودیم چندسال من اهل نماز روزه چادر نبودم.. ولی ب زور چادری شدم

دعوای اصلی سر این بود گفتم تو خونه چادر سر نمیزارم منو تو حد مرگ کتک زد چیزای بدی بارم کرد..

بم گفت خراب😔

به خانوادم فحش داد.. بهم گف ترو به من انداختن خانوادت

بهم گف دوستت نداشم بهت خیانت کردم اوایل نامزدی.. کلی حرفای دیگ حالا من دلم شکسته دیگ این ادمو دوسش ندارم تو زندگیم نا امید ترینم هیچ جایی تو زندگیم نداره از این اتفاق یه هفته میگذره ولی دیگه نمیخامش خیلی باهام بد کرد😔 از اینکه جوونیم داره اینطوری میگذره ناراحتم ۲۱سالمه همش راه طلاقم ندارم چون خانوادمم درس حسابی نیستن سکتع میکنن

حس تنهایی شدیدی دارم..

بیرون میریم اصلا حواسش بم نیس دسنمو بگیره کنارم راه بیاد سرشو مینداره پایین میره😔من واقعا قلب روحم مرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من متاهلم  وبا اینکه با زنم مدتی مشکلات بزرگی داریم هیچوقت دستم روش بلند شد،میدونید حرمت اگه شکسته بشه ودست مرد روی زن بلند بشه خیلی انیدی به زندگی نداشته باشیدولی تلاشتونو بکنید وبرای زندگی بجنگید ولی خواهشا بچه دارنشید تا مطمن نشدید

ایشون اصلا به رشد عقلی نرسیده که رفته زن گرفته رفتار یه پسر بچه 14ساله رو داره که اصلا هم مدیریت روابط بلد نیست طلاق بگیر

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤
من متاهلم  وبا اینکه با زنم مدتی مشکلات بزرگی داریم هیچوقت دستم روش بلند شد،میدونید حرمت اگه شک ...

دیگ چ تلاشی کنم تمام امیدم نا امید شده فقط دارم نفس میکشم

2706