2733
2739
عنوان

صبح چک دارم

79 بازدید | 7 پست

امشب تو دلم رخت میشورن

نصف پول تو حسابه ۱۰۰تومنش کمه اونم قرارع یکی بزنه بحساب فردا اما نکنه دبه کنه نکنه بگه ندارم

دعا کنید واسم 

بله پروفایل خودمم  🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش زودتر بهش میگفتی بزنِ حساب

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2728
فردا بزنه؟ به اونی که چک دادی زنگ زدی که صبح زود نره بانک؟ حق داری استرس داشته باشی چرا امروز نزد ...

گفت ندارم ۲۰۰داده بود

بهش گفتم ۱۱بره 😭

بله پروفایل خودمم  🌱 
امروز ۲۰۰داد گفت ندارم تا فردا 😭

انشاالله ک صبح زود واریز میکنه و مشکلی،پیش نمیاد

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2740