2733
2739
عنوان

مامانممو بردم ژل صورت بزنه

289 بازدید | 24 پست

وای دارم دیوونه میشما  فیلر زیر چشم زد براش بوتاکس و خط خنده خانوما صورتش افتضاح ورم کرده چرا اینجوری شده؟ زنگ زدم بهش گف فردا بیارش امپول ضد ورم بزنم براش ولی منم ژل زده بودم ولی انققققد ورم نکرده بود صورتم کسی تجربه داره؟ میترسم دلم براش کبابه ی بار اومد یکم به خودش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متنفرم ازین روش ها که اسمش به اشتباه شده به خود رسیدن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738

الان موضوع تاپیک من و سوال من چی بود ؟ سواد داری؟ چرا تو هرچیزی فک میکنی باید افکار پوچتو به زبون بیاری؟

الان موضوع تاپیک من و سوال من چی بود ؟ سواد داری؟ چرا تو هرچیزی فک میکنی باید افکار پوچتو به زبون بی ...

یکی از به خود رسیدن ها همینه که کمی بیشتر آرامش داشته باشی..... میری بیرون همه صورت بااااد اخلاق ها طوفان

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
چیشد بعدش؟؟؟؟؟ وای سکته نکنم خوبه

نگران نباش گلم حالش خوب شد باید از طریق اینترنت هم یه سری راه های درمانی رو مد نظر بگیرین اگر خوب نشد،اگر اوضاع بدتر شد،یه سری ماساژ ها و دستگاه های برقی هستن که کمک میکنه تا صورت به شکل قبلیش برگرده اما دقت کنید که (اگر)بدتر شدن دنبال این راه باشین

شما چون مادرشوهرت پیکرتراشی کرده با افکار پوسیدت حتی به شوهرتم شک داری دلیل میشه ک الان من نگران مادرم هست بیای تو تاپیک من موعضه کنی

2706