2737
2734
اصلاح میکنم من بد متوجه شدم اگه میخوای برگردی تمام دلخوری های گذشته رو فراموش کن واز نو بساز

همش فکر میکنم وقتی تو عقد کار به اینجا بکشه دیگه درست بشو نیست😔

تو تاپیکام هست مشکلم مهریمو گذاشتم اجرا همه میگن جدا شو ولی دلم راضی نیست فکر میکنم راهی ممکنه باشه ...

قضیه شمارو نمیدونم ،قضاوتی هم نمیتونم در رابطه با همسرت داشته باشم 

اما همسر من بخاطر مهریه ازم میخواد برگردم 😒

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قضیه شمارو نمیدونم ،قضاوتی هم نمیتونم در رابطه با همسرت داشته باشم  اما همسر من بخاطر مهریه از ...

عقدین؟

من قبل اجرا گذاشتن مهریم پشیمون شده بود ولی من اجرا گذاشتم چون خیلی بی حرمتی کرد 

دلم میخواد برگردم ولی خانوادم راضی نیستن اونم مستقیم جلو نمیاد

2728
میشه بگید تا چه مرحله رفتنو برگشتن؟ خوشبختن الان؟

طلاق گرفتن تموم شد دختر که فامیل ما بود تصمیم گرفته ادامه تحصیل بده

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2740
چند روز دیگه ۲۴ سالم میشه

سنی هم نداری عزیزم برو پیش مشاور  بعد تصمیم بگیر خوب ها وبدی های شوهرت روبزار توکفه ی ترازو ببین کدومش بیشتره بشین بنوس خوب هاش رو یه جا بدی هاش هم یه جا نوشتن خیلی بهت کمک میکنه 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
پس بر نگشتن😔

خب داماد با اینکه زن گرفته بود بازم دوست دختر بازی میکرد از همون اول بنای خیانت داشت یکمم راجب وضع مالیش دروغ گفته بود شرایط آدما فرق داره

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
عقدین؟ من قبل اجرا گذاشتن مهریم پشیمون شده بود ولی من اجرا گذاشتم چون خیلی بی حرمتی کرد  دلم ...

نه ما عقد نیستیم 

الان یکی از تاپیک هاتو دیدم .که گفتی تو بحثتون سر حرف خواهرش اولش تو ناراحت شدی بعد اون عصبی میشه و بهت پرخاش می‌کنه .و تو شروع می‌کنی معذرت خواستن 

اشتباهت همین بود تو شروع به معذرت خواهی کردی در صورتی که تو دلخور بودی ،اونم هوابرش داشت 

از اون طرف پدرت نباید تماس بگیره و اونا بگن ما خبر میدیم 

کلا خانوادگی هوابرشون داشته .

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
منم مشکل تو دارم منتهی قهرم 46 روز هنوز اقدامی نکردم می‌خوام ببینم چقدر براش مهمم

قهرتون سر چیه؟

مال ما میگه مامانت دخالت کرد در حالیکه همه مشاورا میگن اینا دخالت نیست رفتیم خونشون حل کنیم موضوع رو بدتر دعوا راه انداخت منم مهرمو اجرا گذاشتم

بعد دعوامون یک ماه تمام فحش و نفرین و بلاکم کرده بود

منم مشکل تو دارم منتهی قهرم 46 روز هنوز اقدامی نکردم می‌خوام ببینم چقدر براش مهمم

اونم هیچ حرکتی نزده !؟

2706