2733
2734
تنبلی تخمدان 

با دکترت مشورت کن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم بهتر از سیپروترونه

دکتر برا من روکین نوشت

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2731
 دوفاستون افزایش سایز سی نه نداش براتون؟

من نه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ولی پوستم سفید شده

چن وقت خوردین 

قط‌کردی افتادی ب لکه بینی یا پریود شدی 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
من نه

خب چن ماه مصرف کردین 

بمن ۴ ماه داده 

هرماه ۱۰ عدد

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
حس نکردم

ریزش مو هم دارین 

دوفاستون؟

اره من بیشتر خاستم سایز بگیرم 

تنبلی هم داشتم 

گفته از ۱۴ پریودیت ب مدت ده شب بخور

تا چهار ماه ک بشه ۴۰ عدد

ب دکترم گفتم گفت اگر میخوای جوشای صورتت برن و پوست سفید بشه سیپروترون بخور 

کاش سیبل رو امتحان میکردی 

اون بهتره من تجربه دوتاشو داشتم اصلا عوارض نداره از ی شرکتن موادشون هم یکیه 

اره من بیشتر خاستم سایز بگیرم  تنبلی هم داشتم  گفته از ۱۴ پریودیت ب مدت ده شب بخور تا چ ...

گرونم هست لامذهب 

2706