2737
2739
اره من بیشتر خاستم سایز بگیرم  تنبلی هم داشتم  گفته از ۱۴ پریودیت ب مدت ده شب بخور تا چ ...

اره قبلاً خوردم 

منتها با این قرص اضطرابم زیاد شده 

نمی‌دونم نگرانم فقط من اینطوریم‌ یا...

خب چن ماه مصرف کردین  بمن ۴ ماه داده  هرماه ۱۰ عدد

منم هفنه دیگه باید شروع کنم ماه چهارم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرونم هست لامذهب 

ایرانی خارجی داره؟ 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
اره قبلاً خوردم  منتها با این قرص اضطرابم زیاد شده  نمی‌دونم نگرانم فقط من اینطوریم‌ یا. ...

کاش نخوری قط کنی یمدت جوش و‌پر‌مویی میاره برات 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2742
ایرانی خارجی داره؟ 

همون که دو برشش تفریبا 180ذتومن میشه 

دوفامد نوشته

جلدش صورتیه 20 تا داخلشه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
خیلی ناجوره اذیت نیستین

نه با روکین راحت ترم 

اینی ک شما گفتین رو میخرم بدون تجویز مشکلی پیش نمیاد ؟

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
منم هفنه دیگه باید شروع کنم ماه چهارم 

ینی سی تا خوردین تو بالا تنه تغییر احساس نکردین😭🤷‍♀️

روز بیست چهارم پریودی ک آخرین دونه رو میخوری ی هفته بعدش پریود میشی درسته؟ حجم خونریزی چطور میشع؟ 

2740
اره قبلاً خوردم  منتها با این قرص اضطرابم زیاد شده  نمی‌دونم نگرانم فقط من اینطوریم‌ یا. ...

من دوفاستون

سیبل

دزولست 

مدروکسی پروژسترون 

مصرف کردم هیچکدوم به مزخرفیه سیپروترون نبود

ینی سی تا خوردین تو بالا تنه تغییر احساس نکردین😭🤷‍♀️ روز بیست چهارم پریودی ک آخرین دونه رو میخوری ...

از 14 سیکل میخورم تا 10 روز 

نه بالاتنه تغییری نکرده 

حجم خونریزی قابل قبوله

من دوفاستون سیبل دزولست  مدروکسی پروژسترون  مصرف کردم هیچکدوم به مزخرفیه سیپروترون نبو ...

وای دزولست فقد شکم آورد برا من

اچ دی ی لک کوچیک آورد 

همشون یجور مزخرفن 

یعنی دوفاستون بهتون ساخته؟

همش بهم ساخت غیر از سیپروترون

2706