2737
2734
عنوان

بی اعصابی

90 بازدید | 13 پست

سلام خانما .من خیلی کم حوصله و عصبی شدم 

پسرم ۲ سالشه .دعواش میکنم گاهی کتکش میزنم و عذاب وجدان میگیرم ولی دوباره فرداش اگه خیلی اذیت کنه یا گریه کنه از کوره درمیرم. لطفا هرراهکاری بلدید بهم بگید.کلی کتاب فرزندپروری میخونم ولی نمیدونم چرا اینهمه عصبی هستم دایم

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگم با مشاور حتما صحبت کن

اصلا سرزنشت نمیکنم

چون هیچکسی اندازه مادر بچشو دوست نداره

من زمانیکه افسردگی شدید داشتم همینطوری بودم

دارم درمانش میکنم 

نمیگم صد در صد خوب شدم

هنوزم یهو از کوره در میرم ...

ولی خیلی آرومتر شدم...

عوضش زمانایی که به بچم محبت میکنم رو بیشتر کردم

از دخترم خواستم وقتی میبینه بهم ریختم سمتم نیاد که دعواش نکنم چون وقتی جوش میارم در عرض چند دقیقه حالم خوب میشه اگر کسی سر به سرم نگذاره

با دخترم حرف زدم 

و خداروشکر اوضاع بهتر شده

2731
خُلقت اومده پایین، اول باید حال خودتو خوب کنی، در روز برای خودت وقت بذار، کاری که دوست داری انجام بد ...

همه چیز رو درمورد اینکه بچه هست و... میدونم. خیییلی کتاب خوندم .ولی اصلا حالم خوب نیس کلا عصبی و پرخاشگر شدم با شوهرم مامانم همه

خُلقت اومده پایین، اول باید حال خودتو خوب کنی، در روز برای خودت وقت بذار، کاری که دوست داری انجام بد ...

هیچ کاری دوست ندارم انجام بدم فقط بیفتم تو گوشی وقتم بگذره 

قشنگم با مشاور حتما صحبت کن اصلا سرزنشت نمیکنم چون هیچکسی اندازه مادر بچشو دوست نداره من زمانیکه ...

الهی شکر که بهترید.

منم حس میکنم افسردگی گرفتم 

انگار دلشوره دارم همیشه

همه چیز رو درمورد اینکه بچه هست و... میدونم. خیییلی کتاب خوندم .ولی اصلا حالم خوب نیس کلا عصبی و پرخ ...

میدونم عزیزم میفهممت، بچه داری واقعا اعصاب زیادی میخواد و کل انرژی آدم رو میگیره، باید یه تنوع به زندگیت بدی، کلاس ورزش برو، سفر برو اگه میتونی، روحیه ت که عوض بشه همه چی تغییر میکنه

2740
الهی شکر که بهترید. منم حس میکنم افسردگی گرفتم  انگار دلشوره دارم همیشه

فقط دلم میخواد یه دوست داشته باشم باهاش حرف بزنم قشنگ شبیه خودم و شرایطم باشه 

ولی هیچ دوستی ندارم

میدونم عزیزم میفهممت، بچه داری واقعا اعصاب زیادی میخواد و کل انرژی آدم رو میگیره، باید یه تنوع به زن ...

کارمندم .عصرا وقتی میخوام کاری انجام بدم میگم بچم گناه داره صبح تا ظهر پیش پرستار بعدم من ولش کنم برم

کارمندم .عصرا وقتی میخوام کاری انجام بدم میگم بچم گناه داره صبح تا ظهر پیش پرستار بعدم من ولش کنم بر ...

آهان خب حق داری، با بچت میشه برین خانه بازی، یا با یه مشاور مشورت کن تا بهت راهکارهای مناسب بده.

آهان خب حق داری، با بچت میشه برین خانه بازی، یا با یه مشاور مشورت کن تا بهت راهکارهای مناسب بده.

خیلی خستم

کاش امام زمان ظهور میکرد و تمام می‌شد دنیا

خیلی خستم کاش امام زمان ظهور میکرد و تمام می‌شد دنیا

عزیزدلم انشالله سال های سال با خوشی زندگی کنی، بزرگ شدن و خوشبخت شدن بچت رو ببینی، حتما پیش یه مشاور برین، ممکنه افسردگی خفیف داشته باشبن، نذارین این حس و حال  ادامه پیدا کنه

عزیزدلم انشالله سال های سال با خوشی زندگی کنی، بزرگ شدن و خوشبخت شدن بچت رو ببینی، حتما پیش یه مشاور ...

مممنونم از لطف شما 💕💕💕