2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا

فکر کن چیزی که براش خون دل خوردی یه شبه عوض شه خراب شه، فکر کن همیشه تلاش کنی امیدتم به خدا باشه اما امیدت ناامید بشه، بحث یه عمره، بحث یه زندگی....

آقایون دعوت به دوستی ندن
2740
هیچ وقت متوجه نمیشید چقدر قوی هستید وقتی قوی ماندن تنها راه شما باشد اندکی صبر سحر نزدیک است

من خسته شدم از صبر کاش زودتر درست بشه😔

آقایون دعوت به دوستی ندن
پاشو خودت درستش کن

فکر کردی فقط دعا کردم؟ نمیدونی چقدر برا این داستان تراپی رفتم، چقدر راههای مختلف چقدر خرج کردم، چقدر رو خودم کار کردم الان دیگه دست به دعا شدم همش به همه میگم مطمئنم خدا کمک می‌کنه زودتر درست میشه ولی مسخرم میکنن ینی خدا دلش میاد مسخرم کنن ازینکه بهش تکیه کردم ؟

آقایون دعوت به دوستی ندن
یه حدیث هست میگه زمانی که طاقتتون برای مشکلی تموم شد بدونید هونجا لحظه فرجه

امیدوارم 🙂 همش به خدا میگم خدایا دردی‌ رو که طاقتشو ندارم بهم نده

امیدوارم واقعا...

آقایون دعوت به دوستی ندن
امیدوارم 🙂 همش به خدا میگم خدایا دردی‌ رو که طاقتشو ندارم بهم نده امیدوارم واقعا...

افرین امیدوار باش

یه چیز دیگه هم که خیلی کمکت میتونه بکنه پذیرش هست

به خودت قول بده هر اتفاقی بیفته بپذیریش و راضی باشی

همه چیزایی که برامون اتفاق می افته بخشی از زندگی ماست که خدا برامون تدارک دیده و حتما به صلاح ماست و توانشو در ما دیده پس با پذیرش اون مشکل (از نظر ما مشکل هست ولی در واقع درمان ماست) میتونیم به خودمون کمک کنیم که زندگی رو با کیفیت بهتری بگذرونیم با پذیرش سیل کمکهای الهی به زندگیمون سرازیر میشه و بحران رو رد میکنیم در حالیکه پشت سرش نهمت های بی حد خدا نصیبمون خواهد شد (اینا رو به تجربه بهش رسیدم)

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
افرین امیدوار باش یه چیز دیگه هم که خیلی کمکت میتونه بکنه پذیرش هست به خودت قول بده هر اتفاقی بیفت ...

مرسی عزیزم امیدوارم بیام بگم درست شد 🙂

آقایون دعوت به دوستی ندن
مرسی عزیزم امیدوارم بیام بگم درست شد 🙂

به خدا مطمئن باش اطمینان به خدا همیشه کمکت خواهد کرد

اگر خدا خدایی میکنه من مطمئنم میای و میگی حل شد

ولی باید بدونیم حل شدن خدا مدلش با چیزی که تو ذهن ماست شاید همیشه یکی نباشه که در بلند مدت میفهمیم که چقدر درست و بجا بوده

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2706