2737
2734
عنوان

این سرویس طلا برا عروس بد نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عیدی که پونصد تومن بهم داد واسه تولدمم دویست تومن بهم دادن . برا نامزدی هم یه نشون زیر یک گرم . ...

آخه سرویس رو مگه خود عروس نباید انتخاب کنه ما که عروس خودش می‌ره انتخاب می‌کنه موقع خرید

داماد هم خسیسه؟ خیلی سخت میشه اگر پسرشون هم خسیس باشه

شوهرم خسیس نیست 

ولی به شدت با خانواده ش رو دروایسی داره .

تو دوران مجردی کلی برا مادرش طلا خریده .

الانم میگه اگه راضی نیستی من اینو بفروشم یه وام بگیرم بذارم روش یکی دیگه برات بخرم .

ولی میگم چرا نمیتونی از پدر مادر خسیست بخوای .

چه طور داداش کوچیکت روش میشه که بخواد .

تو چرا یه عمر دار و ندارتو خرج اونا کردی .

الان اونا برا تو خرج نمیکنن با اینکه دارن .

خب تو اونا رو برا زندگیه خودت اگه خرج میکردی 

به جای اینکه خونه بخری بزنی به نام مادرت الان کلی چیز به اسم خودت داشتی 

2742
آخه سرویس رو مگه خود عروس نباید انتخاب کنه ما که عروس خودش می‌ره انتخاب می‌کنه موقع خرید

برا ما هم همه چیو زنداداشم خودش انتخاب کرد به جز نشون .

اینا عروس جدیدشون خودش نشونشو انتخاب کرد .

بعد برادرشوهرمم گفت وظیفتونه باید هر طلایی که زنم میخواد براش بخرید .

اینا هم هیچی نگفتن مجبور شدن بیشتر پول بدن .

ولی همش غر میزنه از اون عروسش گله میکنه میگه دنباله پوله ماست .

ولی به نظر من بدبخت حقشو میخواد 

نه عیدی که پونصد تومن بهم داد واسه تولدمم دویست تومن بهم دادن . برا نامزدی هم یه نشون زیر یک گرم . ...

مطمئنی وضعشون خوبه؟ 

درست نیست سر طلا دعوا راه بندازی . ولی به همسرت بگو بهتر بگیرن. اگر همسرت پول داره خودش بگیره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
سرویس رو اگر می‌بینید فایده داره قبول نکن آخه این دیگه خیلی سبکه اگر پولدارند

من خودم حدود ۱۰۰ گرم طلا دارم 

نیازی به این چند گرم واقعا ندارم .

ولی از خساستشون اعصابم خورد میشه 

2738
مطمئنی وضعشون خوبه؟  درست نیست سر طلا دعوا راه بندازی . ولی به همسرت بگو بهتر بگیرن. اگر همسرت ...

یه ساله که عروسشونم .

دو تا کامیون دارن 

یازده تا خونه دارن .

همسرم تو مجردیش هر چی کار کرد داد به پدر مادرش .

الان اونا قراره برا پسرشون هزینه های عروسی رو بدن .

که شوهر منم حاضره خودشو منو تو زندگی عذاب بده ولی حقشو از خانوادش نگیره .

به خدا اگه اون همه طلا برا مامانش نمیخرید و خونش رو نمیزد به نام مادرش این وضعمون نبود 

سرویس اصلی برای عروسی . هدیه که هدیه معمولی نمیدن بعدا بیان طلا بدن 😂

خب اگه اینجوری باشه کمه ولی از همسرت توقع کن نه خانواده اش

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴

استارتر عزیز به نظر من اگه همسرت آدم خوبیه خودتو به خاطر سبک بودن طلا ناراحت نکن، نهایتش اينه که طلاهای سبکی که برات آوردن رو همه رو بذار رو هم و یه مقدارم همسرت پول بذاره و با یک سرویس بهتر عوضشون کن. 

اسی جان اینو اگه مادرهمسرت خریده بگو ممنون برا دم دستی خوبه و تاریخ مشخص کن بگو فلان روز بریم سرویس اصلی بخریم اگ همسرت خریده ک بگو ممنون و اگ درامد داره اینو داشته باش یچیز بهتر بخر  اگ هم نداره ک ب همین قانع باش و نهایت نقره بخر

کاربری دست دو نفر👧
2706