2733
2734
عنوان

این سرویس طلا برا عروس بد نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرویس هدیس یا سرویس اصلی برا عروسیته؟

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
2742

شاید فقط عیدی اوردن😐 مطمئنی سرویس عروسی هست؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
پولدار نیستن  دروغ میگن به نظرم

پولدارن 

دیگه یک ساله عقد کرده م 

ولی ناخن خشکن 

دلشون نمیاد پول خرج کنن .

دیدم مثلا فامیلاشون که حقوقشون ده پونزده میلیونه به بچه ها دویست هزار تومن عیدی میدن .

اینا به بچه های فامیل با اینکه ماهی ۳۰۰ میلیون درآمدشونه پنجاه هزار تومن عیدی دادن .

دو تا کامیون دارن یازده تا خونه دارن . ماشین آنچنانی ...

پولدارن  دیگه یک ساله عقد کرده م  ولی ناخن خشکن  دلشون نمیاد پول خرج کنن . دیدم م ...

این خیلی بده خیلی

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
تولد که دویست هزار تومن دادن . این سرویس عروسیه 

بنظزم برای عروسی قبولش نکن اگه نداشتن عیب نداشت اما وقتی دارن زشته ظریف بودن فرق داره با اینجوری 

اگه میلینی خیلی خسیسن بنظرم از الان جداشی بهتره خساست.شکاکیت.دست بزن درست نمیشه

شاید فقط عیدی اوردن😐 مطمئنی سرویس عروسی هست؟

نه عیدی که پونصد تومن بهم داد

واسه تولدمم دویست تومن بهم دادن .

برا نامزدی هم یه نشون زیر یک گرم .

سر عقدم چهار تا النگوی یک گرمی .

گفتن این برای سرویس عروسی 

2706