2737
2734
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 133 پست
از ی طرف عزت نفسم اجازه نمیده بار اول قبول کنم  از طرف دیکه آدم خجالتی و سر به زیریه و میترسم ...

بهش بگو فعلا آشنا بشیم این جوری نه جواب بله دادی نه ردش کردی

احترام احترام میاره....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهش بگو فعلا آشنا بشیم این جوری نه جواب بله دادی نه ردش کردی

خب اگه خودت پیشنهادش این بود که یکم آشنا شیم چی ؟ 

از اونطرف اگه خواست با خانوادم صحبت کنه بگم باشه ؟ 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2742

از نظر من گذشته ای ک خللی به زندگی مشترک وارد نمیکنه نباید در اون تجسس بشه اصلا شاید یکی ی اشتباهی کرده توبه کرده و جبرانش کرده چرا باید طرف رو آزار بدیم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2740
والا واسه من اصلا نمیشه چه راحت چه سخت کنار اومد   چون بنظرم ادمی که قبل ازدواج اینکارو کرده ب ...

ببین هیچ کسی دوس نداره بره توخونه ای که آشغالای نفر قبلی توش ریخته وحسای ج ن س ی ومحبت رو باکس دیگه تجربه کرده

احترام احترام میاره....
خب اگه خودت پیشنهادش این بود که یکم آشنا شیم چی ؟  از اونطرف اگه خواست با خانوادم صحبت کنه بگم ...

چه اشکالی داره باخانوادت صحبت کنه،این جوری مطمئن میشی قصدش ازدواجه،و آشنا شو ولی وابسته نشو

احترام احترام میاره....
از نظر من گذشته ای ک خللی به زندگی مشترک وارد نمیکنه نباید در اون تجسس بشه اصلا شاید یکی ی اشتباهی ک ...

خدا ستار العیوبه،بعضی وقتا باید خودتو بزنی به اون راه وجستجو نکنی،مهم الانه که تو همه کسشی...

احترام احترام میاره....
و بدبختی همونجا شروع میشه چون تو همون ادم اولو میخوای در حالی که نیس

هرکس معیاری داره،واین وقتی هست که از یه نفر خوشت میاد وتودو راهی هستی

احترام احترام میاره....
ببین هیچ کسی دوس نداره بره توخونه ای که آشغالای نفر قبلی توش ریخته وحسای ج ن س ی ومحبت رو باکس دیگه ...

بعله اینکه شکی نیس ولی بعضیا خودخواهن طرف هفت خط روزگاره انتظار داره پارتنرش پاک باشه و خودش همچنان کثافت کاری کنه

2706