2733
2734
عنوان

شما باشید میرید؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 27 پست
شهریور ماه فککنم اربعینه تااونوقت حدودا ۶ ماهه م ممکنه باز خطرباشع؟

معلومه که خطرناکه بزار انشالله سال دیگه سه تایی برید

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
بنظرم بستگی به شرایط داره.. اینکه مثلا اونجا جا و مکان دارید که راحت و خوب باشه براتون؟ اونجا تنها م ...

پدرشوهرو برادرش اینا هرسال دیگ نزدیک ب اربعین میرن و اونجا موکب دارن ،شوهرمم هرسال رفته هم نذر داشته هم به باباش اینا کمک کرده ...داخل موکبم خب میشه استراحت کرد ولی خب شلوغه دیگه ولی شوهرم میگه امسال چون تو نمیای دلم نمیاد برم اما من چون هرسال شوهرم رفته و نذرشو اداکرده وحرم رفته دلم نمیاد امسال بخاطر من نره ،،انشاالله شرایط باشه سال بعد ۳ نفری باهم میریم 😍

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
معلومه که خطرناکه بزار انشالله سال دیگه سه تایی برید

ما قبل ازدواج قرار گزاشته بودیم سال اول ازدواجمون بریم کربلا دیگ قسمت شد و باردارشدم هیچ جوره فک نکنم بشع امسال برم نمیدونمم شاید برم چون اونجا باباش اینا موکب دارن خب میشه استراحت کنم با پا هم نمیریم ولی خب بازم معلوم نیس احتمالا شوهرم خودش بره سال بعد میرم منم انشاالله

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ما قبل ازدواج قرار گزاشته بودیم سال اول ازدواجمون بریم کربلا دیگ قسمت شد و باردارشدم هیچ جوره فک نکن ...

معمولا ویروس هم میگیرن حواست باشه

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
2731
معمولا ویروس هم میگیرن حواست باشه

انشاالله ک سالم برن و برگردن

شوهرم خودش میگه نمیرم چون تنها میمونی دلم برات تنگ میشه ولی خودم گفتم چون هرسال رفتی و نذرتو ادا کرد ...

سلام عزیزم شما برو خونه مادر شوهر بمون وهمسرت بره کربلا تازه برای کوچو لوتون هم دعامیکنه عزیزم نذرش روهم ادا کرده

سلام عزیزم شما برو خونه مادر شوهر بمون وهمسرت بره کربلا تازه برای کوچو لوتون هم دعامیکنه عزیزم نذرش ...

بدون شوهرم حوصلم سرمیره اونجا ، خونه ی خودم میمونم

انشالله که سال دیگه باکوچولو بری عزیزم 

ممنونم انشاالله🙏🏼