2733
2739

خانوما شما چند هفته رفتین سونو برای دیدن ساک بچه و خود جنین من با بتای ۲۰۰دیروز رفتم دکتر گف ۲الی ۳هفتته تو لوله هام نبود ک بگم بیرون رحمه اما دکتر ساکشو و خودشو ندید گف خیلیی کوچیکه هنوز و ۲۵ ام برم بنظرتون مشکلی هس ؟

ببخشید عزیزم کمردردت در چه حد بود منم دارم یعنی خدایی نکرده... ولی وقتی دراز میکشم درد ندارم

در حد گرفتگی و خفیف بود عزیزم

انگار مثلا کمرت گرفته و زود ول میکرد مثلا سه ثانیه میگرفت ول میکرد دیگه تا صبح خوب بودم

نگران نباش ان شاالله چیزی نیس

شما چند هفته ایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد خفیف کمر چی!؟ من سال گذشته تو هفته ۱۱ درد کمر داشتم و فکر میکردم طبیعی هست که متاسفانه متوجه شد ...

ای جانم عزیزم خیلی سخته واقعا😔😔منم الان دو روزه  که زیر شکمم درد دارم هی کم و زیاد میشه استرس دارم 

2742
در حد گرفتگی و خفیف بود عزیزم انگار مثلا کمرت گرفته و زود ول میکرد مثلا سه ثانیه میگرفت ول میکرد دی ...

۹ هفته اتفاقا منم کمرم سفت میشه و درد دارم اما چون استراحت مطلقم وقتی دراز میکشم درد ندارم گاها وقتی یکم میشینم یا راه میرم درد میگیره

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
نه مشکلی نیس قلب جنین از پنج تا هفت هفته توو سونو نشون میده

اوه خیالم راحت شد دکترم گف خیلی ریزه اندازه ی دونه خشخاشه و دیده نمیشه😂🥲اما گف ضخامت رحمم داره زیاد میشه و ساکم واضح نیس حقیقتا یکم استرس داشتم مرسیی ازت ❤️🙏

2740