2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا دیروز اینقدر مسخرع بود یا من فقط یه تیکه اش رو دیدم بقیه اش حواسم پرت بوده فقط دیدم پسره گفت ماد ...

نه اتفاقا جز قشنگ ترین قسمت ها بود 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
خب اين كجاش مسخره بوده؟

خب مثلا بعضی قسمت هاش خیلی قشنگه چیزای زیادی دیدن و تعریف میکنن از اون دنیا اطلاعات زیادی میدن مثل اون پسری که سرطان داشت 

ولی دیروز همش پسره قربون صدقه مامانش رفت اخرشم گفت دیدک که مادرم میرفته حرم دعا می‌کرده و اطلاعات زیادی از اون دنیا مثل بقیه نداد از این جهت گفتم

خب مثلا بعضی قسمت هاش خیلی قشنگه چیزای زیادی دیدن و تعریف میکنن از اون دنیا اطلاعات زیادی میدن مثل ا ...

شما كامل نديدى 

ولى واقعا قشنگ بود

جايگاه مادر خودش خيلى با اهميته 

اتفاقا براى جوون ها و نوجوون ها و كلا  آدم ها ى تلنگر و بياد اورى شد تا قدر مادر بدونن

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2738
عزیزم یعنی چی مسخره بود چرا این حرفو میزنید

خب مثلا بعضی قسمت هاش خیلی قشنگه چیزای زیادی دیدن و تعریف میکنن از اون دنیا اطلاعات زیادی میدن مثل اون پسری که سرطان داشت 

ولی دیروز همش پسره قربون صدقه مامانش رفت اخرشم گفت دیدک که مادرم میرفته حرم دعا می‌کرده و اطلاعات زیادی از اون دنیا مثل بقیه نداد از این جهت گفتم

نه اتفاقا جز قشنگ ترین قسمت ها بود 

خب مثلا بعضی قسمت هاش خیلی قشنگه چیزای زیادی دیدن و تعریف میکنن از اون دنیا اطلاعات زیادی میدن مثل ا ...

خب هرکس هرچیز که میبینه رو میگه الکی که نمیتونن بگن

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2706