2733
2734
عنوان

من داداشمو گذاشته بودم جای بابام...

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 102 پست

منم اشتباه شما رو کردم  داداشامو جای بابام گذاشتم ولی الان ک ۳۱ سالم شده کم مونده از خونه بیرونم کنن .ن خرجی میدن ن مریض شدم دکتری ..شدم مثل برده براشون کار کنم بروم میخند یکم ک کم کاری کنم ی بهونه میکنه میگیرن ب باد کتک 😔

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین ماشالله عاقلی وقتی رعایت کنی همیشه داداشت رو داری

وا  چه ربطی داره شما بچه نداری دوروز دیگه خوشت میاد پسرت بعد ازدواج خواهرشو میبینه اخم کنه که حالا واسه این ازاین نسخه ها میپیچی عروسی که رابطه خواهر برادری حسادت کنه مریضه باید بدتر بچسبی به برادرت کونش اتیش بگیره توام کیف کنی

منم با برادرم ۱۷ سال تفاوت سنی دارم و داداشمو خیلی دوس داشتم و دارم 

سعی کن با زن برادرت هم خوب باشی که خودش بهت نزدیک بشه اینطوری یه تیر و دو نشونه هم زنش کاری باهات نداره هم داداشتو بیشتر میبینی من بیشتر از ۱۰ ساله که خواهرشوهر شدم رابطمون تقریبا مث قبله چون خیلی به خانمش احترام میذارم اگرم داداشم بد اخلاق بشه زنداداشم بهش تذکر میده 

2742
این نگرانیها هیچ کدوم چاره ساز نشد چون بازم بین منو داداشم فاصله انداخت... بازم مرسی که سعی کردی شر ...

درسته بالاخره برادرت هم وارد مرحله ای جدید از زندگیش شده و نمیتونه مثل ادمی که در گذشته بوده رفتار کنه 

سعی کن خودتو مشغول کنی با درس یا هنر یا هر کاری که بهت حس وحال خوبی میده  کم کم این حساسیتت از بین میره و کمتر به گذشته برمیگردی 

فقط اجازه بده زمان بگذره گذر زمان باعث میشه ب شرایط جدید عادت کنی 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
منم اشتباه شما رو کردم  داداشامو جای بابام گذاشتم ولی الان ک ۳۱ سالم شده کم مونده از خونه بیرون ...

بنظرم ما اشتباهی مرتکب نشدیم عزیزم

بحث احتیاج و نیازه 

آدم گاهی مجبوره چاره نیس

من از لحاظ عاطفی خیلی بهش وابسته بودم

طوری که تا این سن هیچ وقت وارد رابطه با پسرای دیگه نشدم چون فول محبت بودم

ربطی نداره نی نی سایتو زناش یک هزارم جامعه ان براساس اینجا عمل نکن اینا کمبود دارن وگرنه عروسی که نرماله به رابطه خواهرو برادر حسادت نمیکنه اگه ام کرد به خودش ربط داره من بودم بدتر میکردم قشنگ بسوزه 

2738

متوجه حرفت شدم ولی ادما وقتی ازدواج میکنن بیشتر توجهشون معطوف به همسرشونه شما صحبت کن وقتی میان روبوسی کن شوخی کن ولی زیاده روی نکن چون ممکنه عروسه بگه میخوای بهش محبت کنی که از عروستون دور بشه.اعتدال رعایت کن سخت نگیر

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

منم اشتباه شما رو کردم  داداشامو جای بابام گذاشتم ولی الان ک ۳۱ سالم شده کم مونده از خونه بیرونم کنن .ن خرجی میدن ن مریض شدم دکتری ..شدم مثل برده براشون کار کنم بروم میخند یکم ک کم کاری کنم ی بهونه میکنه میگیرن ب باد کتک 😔

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
منم با برادرم ۱۷ سال تفاوت سنی دارم و داداشمو خیلی دوس داشتم و دارم  سعی کن با زن برادرت هم خو ...

من فقط می تونم احترام بذارم

صمیمی شدن برام خیلی سخته

حرف مشترک از کجا بیاریم چی بگیم دو تا آدم با دو دنیای متفاوت

دختر خوبیه ولی خب سختمه باهاش ارتباط بگیرم

بنظرم ما اشتباهی مرتکب نشدیم عزیزم بحث احتیاج و نیازه  آدم گاهی مجبوره چاره نیس من از لحاظ ع ...

درسته حق باشماس ولی کاش حد حدودو رعایت میکردم الان انقد عذاب نمیکشیدم

سلام این حالتی که شما دارید ناخوداگاه بر رابطتون با خانم برادرتون تاثیر گذاره ؛شما مثل سابق به برادرتون محبت کنید ولی ناراحت نباشید چیزی از دست ندادید این قاعده و قانون.زندگیه ایشون مسیول زندگی خودشون هستن و روزی هم شما ازدواج خواهید کرد و کلا اون.روابطی که با برادرتون داشتید کمرنگتر خواهد شد پس به نظرم با دید بازتری به قضیه نگاه کنید و با این شرایط کنار بیایید 

بنظرم ما اشتباهی مرتکب نشدیم عزیزم بحث احتیاج و نیازه  آدم گاهی مجبوره چاره نیس من از لحاظ ع ...

عزیزم عشق به خانواده با عشق به جنس مخالف و همسر نوعش فرق داره اصلا ربطی بهم ندارن توی سن باوغ درسته عشق خانواده جلوی احساسات سرکش رو مهار میکنه ولی شما ۲۰ سالته دیگه باید متوجه باشی عشق به داداشت چه ربطی به عشش جنس مخالف داره

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2706