2737
2734
عنوان

پدرشوهرم منو ازخونه انداخت بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2512 بازدید | 88 پست

مقصر اولو اخر شوهرته به نظرم با توجه به انچه كه گفتي شوهر خواهرشوهرت ادم بسيار خوبيه و خواهرشوهرت خوب كرده به حرف همچين برادري گوش نداده

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عصبی بی اندازه وقتی اعصابش خرابه هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره

مشکلش با دامادشون چیه چرا بدش میاد

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728
پدرشوهرم عصبانی شد گفت من دامادمو خیلی دوس دارم به تو ربطی نداره دست منو گرفت پرتم کرد دم در گفت زن ...

دست خودش نبوده سخت نگیرید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
پدرشوهرم عصبانی شد گفت من دامادمو خیلی دوس دارم به تو ربطی نداره دست منو گرفت پرتم کرد دم در گفت زن ...

همین برخوردها بامن شده سراینکه شوهرم با ازدواج خواهرش و شوهرش مخالف بود 

حتی عروسی شون مارو دعوت نکردن 

چقدر من و شوهرم شکستیم منتظر بودیم دعوت مون کنن تاصبح نخوابیدیم 

الان فهمیدم شوهرش زن صیغه کرد باهم سفر کربلا رفتن 

تازه چسبیدن به ما که الان فهمیدیم چرا مخالف بودی 

ما رو دامادمون شرمنده شما کرد  

منم زدم زیر گریه شوهرم عصبانی شد معذرت میخام به باباش گفت سر این ک_و_نی زن منو میندازی بیرون چاقو کش ...

خب اونم عصبانی شده بخاطر شوهرت این حرفو زده

تو خودت ناراحتی ولی نمیگی چرا شوهرت به خواهرش بی احترامی کرده خب خواهرش ازدواج کرده با هر کی به شوهرت چ مربوطه ؟تو خونه میموند اون خرجشو میداد؟

تو باید بهش میفهموندی بهش مربوط نی

الانم شوهرت اون همه بدرفتاری کرده و خواهرشم زده اونا باید ناراحت باشن

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اگه جدی میگی که دیگه هیچوقت اونجا نرو ابروشم تو کل فامیل ببر من یبار تو دوران عقد پدرشوهرم گفت پسرمو پر میکنی به شوهرم گفتم میخوای منو ببینی باید خونه بگیری حتی تو عقد برم خونه خودم بمونم 

2738
منم زدم زیر گریه شوهرم عصبانی شد معذرت میخام به باباش گفت سر این ک_و_نی زن منو میندازی بیرون چاقو کش ...

وای خدا فدای سرت شوهر به این خوبی داری

تو با شوهرت میخای زندگی کنی نه اونا اصلا بزار دوز باشه از خانواده شوهرت که شوهرتو با تو لج نکنه خدا خیر شوهرت رو بده که طرفدار تو بوده

شوهرم بله مقصره ولی خب پدرش بامن چیکار داشت من که چیزی نگفته بودم 

یهو عصبی شده پدرشوهرت 

نمیخوام ازش حمایت کنم 

اما مشخصه یهویی شده

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
خیلی عصبی بی اندازه وقتی اعصابش خرابه هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره

اینایی که در این حد جوش میارن دلشون هم اکثرا کوچیکه رودی پشیمون‌میشن از کارشون پدرش خیلی کارش زشت بوده ولی نباید رو پدر چاقو می‌کشیده از طرفی کار پدر خیییلی بد بوده  که بخاطر داماد الکی این وسط به شما بی حرمتی کنه اصلا دیگه پاتو اونجا نذار تا دلجویی بشه ازت نشد هم به درک .ولی حس میکنم خود پدرشوهرت هم ناراحته بابت کارش حس ششم میگه

خواسته از طریق تو جواب شوهرت رو بده ولی کارش کم عقلی بوده واقعا 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  

یاد خواهرشوهر خودم افتادم با همسرم دعواش شد برگشت گفت جادو جنبل زنت روت تاثیر گذاشته!بخدا اگه من دنبال این کارا باشم و برم ،دهنم باز موند هیچی نگفتم

2706