2733
2734
عنوان

پدرشوهرم منو ازخونه انداخت بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2512 بازدید | 88 پست

منم زدم زیر گریه شوهرم عصبانی شد معذرت میخام به باباش گفت سر این ک_و_نی زن منو میندازی بیرون چاقو کشید باباشو بزنه دیگه نذاشتیم ولی خواهرشوهرم و خیلی کتک زد الان اومدیم خونه شوهرم همش دلداریم دادالانم خوابش برد غذاهم نخورد  ولی من خیلی بابت رفتارشون ناراحتم همش دارم گریه میکنم  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا یعنی چی  میگفتی بابا من که یه گوشه نون و ماستمو میخورم ب من چههههه

ن نباید چیری میگفته بعضی وقت ها سکوت بهترینه چی باید میگفته آخه اون لحظه جز احم کردن و رفتن اینطوری بدتردحرمت ها میشکت حرف نزده همیشه میشه زد و چسبوند

2742

مقصر صد در صد شوهرته 

اصلا به اون ربطی نداره خواهرش با کی ازدواج کرده 

الکی یه شر و دعوا درست کرد 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2738
پدرشوهرم عصبانی شد گفت من دامادمو خیلی دوس دارم به تو ربطی نداره دست منو گرفت پرتم کرد دم در گفت زن ...

خدا شفاش بده به تو چه ربطی داره 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  

فکر نمیکنی تقصیر شوهرت بوده؟ به دامادشون چیکار داره حرکتش خیلی زشت بوده حقش بوده پدرش باهاش برخورد کنه

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
منم زدم زیر گریه شوهرم عصبانی شد معذرت میخام به باباش گفت سر این ک_و_نی زن منو میندازی بیرون چاقو کش ...

همسرت رفتاراش آنرماله طرف حق نداره کسیو که دوست داره دعوت کنه به خاطر مهمونش باید روش چاقو بکشه عجب پسری تربیت کردن 

2706