2737
2734

هی میگه دلت بسوزه دختر نداری!!!

خودش دوتا دختر داره و یه پسر. یکی از دخترش ترنسه میخواد تغییر جنسیت بده.

اعصابم خرده هی بهم تیکه میندازه. دلمم نماید دلشو بشکنم بگم دخترت ترنسه.

وقتی هم که یه بچه داشتم همش میگفت چرا یکی داره و یکی دیگه بیار و... بعد برای زایمانم نه اومد دیدنم نه یه زنگ بهم زد🥲

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگیاااااااااااا گناه مادر چه به ربطی به فرزند داره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740

منم دوتا پسر دارم. فقط ادمای قدیمی بهم میگن دختر میخوای.  خودم میدونم  بسه دوتا بچه.   خدا خودش صلاح دونسته دوتا پسر بهم بده 

وزن اولیه ۱۰۴    وزن فعلی ۸۴.😄👌این راه ادامه دارد    خدایا دستمو محکم بگیر 

یا بی محلیش کن یا مشکل دخترشو به روش بیار بزار 

همونطور که اون میسوزونتت خودش بسوزه دردشو حس کنه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

اسی ول کن این افکار کوچک 

دیدتو وسعت بده

این ادم کوته فکره

بعدم اگر خودت دوست داشتی میتونی بعدا باردار بشی و تحت نظر دکتر دختردار بشی

اما تو کار خدا دخالت نکن 

بگو خدا اولاد صالح و سالم بهم بده

جنسیت هیچ اهمیتی نداره

خدا بچه هات رو برات حفظ کنه و الهی باعث سربلندی تو و پدرشون در دنیا و آخرت باشن 

اصلا اصلا اهمیت نده به حرفهای خواهرشوهرت، خیلی بی تفاوت روت رو برگردون و حرف رو عوض کن، یا خیلی راحت ولی با چهره جدی بگو من از زندگیم راضیم و به چیزی که خدا برام مقدر کرده شکرگزارم

نگیاااااااااااا گناه مادر چه به ربطی به فرزند داره

کدوم مادر؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2706