2737
2739
عنوان

دوتا پسر دارم. خواهرشوهرم بهم تیکه میندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 44 پست
اره واقعا منم دوتا پسر دارم ولی اصلا آینده ام رو اونا برنامه ریزی نکردم ....فقط آینده رو باشوهرم میب ...

انشالله بچه هات خوب میشن برات گلم . ولی دوره زمونه ای شده ازوقتی جوونی خودت باید به فکر پیری خودت باشی معلوم نیست بچه کی خوب میشه براش بچه کی بد

منم دوست ندارم عزیزم  ولی خب الان عصبی شدم به خاطر اسی  جوری که دوست داشتم خواهر شوهرش دم ...

میخواد منو بجزونه 

اخه من و دختر بزرگش با هم باردار شدیم اون دختردار شد و من پسر دومم را به دنیا اوردم برای همین بهش زور میاد که من دوتا پسر دارم و دخترش دختر داره.

خانواده شوهرم خیلی پسر دوستن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میخواد منو بجزونه  اخه من و دختر بزرگش با هم باردار شدیم اون دختردار شد و من پسر دومم را به دن ...

خب عزیزم وقتی جریانو میدونی محل نده دیگه فداتشم چکاریه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
خب عزیزم وقتی جریانو میدونی محل نده دیگه فداتشم چکاریه 

نمیشه 

میخوام محل ندم ولی نمیشه😒🤕

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2742
نمیشه  میخوام محل ندم ولی نمیشه😒🤕

میدونم سخته گلم 

سعی کن رفت و آمدتو کم کنی حدالامکان 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
اگه معتقدی یه نگاه به امضات کن بعد نظر بده. چقدر دلت سیاه هست

ربطی به امضا نداره دلم سیاه نیست فقط خودم زخم خورده همین افکارم 

و هنوز بعد از گذشت چند سال میگم کاش جوابشونو داده بودم تا دلم نمیسوخت 

در مورد هر کی خواستی قضاوت کنی اول کفشاشو بپوش مسیری که اون رفته رو برو بعد قضاوت کن 

2738
حالا من دوتا دختر دارم برعکس ش رو به منم میگن    

چی بهشون میگی؟

ربطی به امضا نداره دلم سیاه نیست فقط خودم زخم خورده همین افکارم  و هنوز بعد از گذشت چند سال ...

هرچیزی باشه هیچ کدوم حق نداریم بیماری کسی یا مشکلی که کسی گریبان گیرش هست رو به روش بیاریم مگه اینکه دلمون سیاه باشه . یه جمله قضاوت رو یاد گرفتید هرجای بی جایی استفاده می کنید . 

هرچیزی باشه هیچ کدوم حق نداریم بیماری کسی یا مشکلی که کسی گریبان گیرش هست رو به روش بیاریم مگه اینکه ...

Ok 

هرچیزی باشه هیچ کدوم حق نداریم بیماری کسی یا مشکلی که کسی گریبان گیرش هست رو به روش بیاریم مگه اینکه ...

خب اونم داره دختر نداشتن منو به روم میاره و میگه دلت بسوزه😒

خب اونم داره دختر نداشتن منو به روم میاره و میگه دلت بسوزه😒

اون بگه، آدم ها حرف زیاد میزنن.براتون مهم نباشه.  الهی هرکسی فرزندی داره صالح و سالم باشه. سایه شما و پدرش بالاسرشون باشه. اما خواهش میکنم هرگز مشکل دخترشون رو به زبون نیارید💜

بی خیال بابا

دو سال و نیم بعد ازدواج اقدام به بارداری کردم

از روز اول عروسیمون خونواده شوهرم و حتی خونواده خودم انتظار بچه داشتن ولی مودبانه گفتیم فعلا نمیخوایم.

ولی باز مادرشوهرم همیشه میگفت ولی من اهمیتی نمیدادم ویه لبخند میزدم و حتی بهش فکر نمیکردم

2706