2737
2734

برای بیرون 

بزارید یه چیز مزخرفو بگم که من چقددددددد سرش اذیت شدم 

یادمه چقدددددددد من سر این قضیه گریه کردم و عصبی بودم ولی الان فکر میکنم واقعاااااا چیز بی ارزشی بوده 

شاید از نطر شما همچین چیزی بی اهمیت باشه ولی برای من که یه روحیه استقلال طلب دارم چیز سنگینه 

جریان از این قراره که پدر من یه کوچولووووو رو پوشش حساسه 

مثلا به مانتو بالای زانو میگفت کوتاه 

امشب رفتیم مانتو بخریم ، بلخره بعد کلیییییی گشتن یه مانتویی خودش برام انتخاب کرد تا پایین باسنم، کوتاه حساب میشد از نظرش ، نمیدونم چطور شد همچین مانتویی رو گفت بخر قشنگه 

منم از خدا خواسته سریع خریدمش😂😁

تروخدا نخندین بهم 

این یه چیز کوچیک برای من موفقیت بزرگیه😂😅😁

مبارکت باشه عزیزم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

یاد خودم افتادم من مذهبی هستم و حجاب دارم هجده سالم بود مامانم یه مانتو کتی کوتاه برام خرید خیلی خوشگل بود اونوقت هنوز مانتو کتی مد نشده بود خلاصه یه روز با دوستم رفتیم بیرون آنقدر آقایون بد نگاه کردن تیکه انداختن حتی میخواستم لمس کنند حالم بد شد واقعا از فرداش چادر سر میکردم 

انشالله برای شما اینطور نباشه خواستی با شلوار بگ بپوش که اذیت نشی

2706