2733
2734
عنوان

برای اولین بار مانتوی کوتاه گرفتم 😁😅

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 28 پست
تو کمدمه عزیزم  الانم همه خوابیدیم فقط من گوشی دستمه 😅😁

چه زود میخوابید 

باشه اشکال نداره🥰

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

مبارکه عزیزم به شادی

متاسفانه اینقدر محدودمون کردن و تحت فشار گذاشتنمون همین چیزای جزئی و کوچیک شده حسرت... 

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یاد خودم افتادم من مذهبی هستم و حجاب دارم هجده سالم بود مامانم یه مانتو کتی کوتاه برام خرید خیلی خوش ...

ممنون عزیز دل

اخه الان دیگه همه اونطوری میپوشن 

تو دانشکدمون فقط من بودم که مانتوی بلند میپوشیدم

خیلییی حس متفاوت بودن داشتم

2728
یاد خودم افتادم من مذهبی هستم و حجاب دارم هجده سالم بود مامانم یه مانتو کتی کوتاه برام خرید خیلی خوش ...

الان نسبت به چندسال پیش خیلی تغییر کرده و دید مردم خیلی بازتر شده... 

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
مبارکه عزیزم به شادی متاسفانه اینقدر محدودمون کردن و تحت فشار گذاشتنمون همین چیزای جزئی و کوچیک شده ...

ممنون عزیز دل 

بله دقیقاااااا 

الان من حس میکنم اورستو فتح کردم😅😂😁

2738

قبلا بابای منم حساس بود رو اینا

امسال واسه خریدام اومده بود یه کت و شلوار پسندیدیم من حس کردم کوتاهه گفتم نمیخوام گفت برو بپوش پوشیدمش گفت همین خوبه بهت میاد 

البته من خودم حس خوبی نداشتم زیر باسنم بود قدش نخریدم ولی خب خیلی راه میاد باهام خداروشکر

قبلا  امسال واسه خریدام اومده بود یه کت و شلوار پسندیدیم من حس کردم کوتاهه گفتم نمیخوام گفت بر ...

خداروشکر عزیزم 

بنظرم الکی محدود کردن دخترا فقط اونارو حریص تر میکنه 

شاید از نظرت خنده دار باشه ولی من تن هرکی از این مانتو شومیزیا میدیدم غبطه میخوردم به حالش 

ولی الان حس خوبی دارم