2752
2734
عنوان

گرفتن گواهینامه رانندگی

91 بازدید | 16 پست

سلام 

من مامانم خیلی به رانندگی علاقه دارن

به همین خاطر تشویق شون کردم که شرکت کنن و تا جایی هم که میتونم بهشون کمک میکنم چون تحصیلشون رو در گذشته ادامه ندادن، الان ماه دیگه امتحان آیین نامه قرار هست بدن و به شدت استرس دارن چون همه میگن بهتر بود آزمون بیسوادی رو شرکت میکردی.

خواستم از شما راهنمایی بخوام بنظرتون آزمون باسوادی یا بیسوادی تفاوت زیادی دارن؟ کدوم مناسب تر هست؟

من خودم میگم اگر نمونه سوال با مامانم کار کنم از پسش بر میاد ولی نمیدونم دیگه کدوم درسته. 

بیسوادی ک سخت تره

دیگ دقیق باید اسمشونو بگی 

باسوادی باز چن تا گزینه هست نگا میکنی متوجه میشی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

نمونه سوالارو بخونه قبوله از همونا میاد 

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731
آهان ممنون بله من هم همینو میگم چون مامانم توضیح دادنی سختشه و هول میکنه

اینم بگم که مامانت خیلی باید فول و فِرز باشع

چون فقط ۲۰ دقیقه وقت داره به ۳۰ تا سوال ۴ گزینه ای جواب بده

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
نمونه سوالارو بخونه قبوله از همونا میاد 

ممنون عزیزم❤

من به عنوان همراه میرم برای کلاس های عملی اش

استرس میگیره و ماشین از کنترلش خارج میشه 

بنطرتون بعد چند جلسه اوکی میشه؟

اینم بگم که مامانت خیلی باید فول و فِرز باشع چون فقط ۲۰ دقیقه وقت داره به ۳۰ تا سوال ۴ گزینه ای جوا ...

آهان🌹

فکر کنم بهتر باشه نمونه سوالارو پرینت بگیرم و حالت ازمایشی خودشو تویه موقعیت بزاره

آهان🌹 فکر کنم بهتر باشه نمونه سوالارو پرینت بگیرم و حالت ازمایشی خودشو تویه موقعیت بزاره

از سایت کارتکس های روز امتحان رو بخر

من اینکارو کردم

فک کنم ۷۰ تومنه

ممنون عزیزم❤ من به عنوان همراه میرم برای کلاس های عملی اش استرس میگیره و ماشین از کنترلش خارج میشه ...

سه چهار جلسه حداکثر اوکی میشه بگو استرس نداشته باشه مربی کنترل میکنه استرس فایده نداره بدتر یاد نمیگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
سه چهار جلسه حداکثر اوکی میشه بگو استرس نداشته باشه مربی کنترل میکنه استرس فایده نداره بدتر یاد نمیگ ...

بله درسته

امروز هم که همراهشون رفتم جلسه دوم عملی شون بود 

قشنگ استرس گرفته بود و کنترل فرمان رو نداشت

عزیزم من شنیدم اونایی که بیسوادی شرکت میکنن باید برن تمدید کنن، این درسته؟

اگه منظورت گواهینامه اس که اونو همه باید بریم مثلا مدت داره ۱۰ ساله ۵ ساله ۲ ساله 

من چهارماه پیش گرفتم ۱۰ ساله دادن بهم 

شاید واسه بیسوادی مثل دو ساله باشه 

دختر ترک 🥰 
بله درسته امروز هم که همراهشون رفتم جلسه دوم عملی شون بود  قشنگ استرس گرفته بود و کنترل فرمان ...

عادیه باید مربی کمکش کنه 

موفق باشن ایشالا❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706