2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون مهربونی و وفاداری و قلب پاکشون ی دنیاست خواهر🥲🤣

بله واقعا شاید باور نکنید،ولی بعداز ۱۲ سال زندگی ازش دروغی نشنیدم،بسیار روراست وصادق هست وبرای خانواده بسیار تلاش میکنه

بالاترین نوع رهایی،آزاد شدن از نظرات دیگران است🦋🌱
یعنی ی روز خوبه ی روز بد ن من احساساتی ام

نه روز خوبشو ندیدم ربطی به ماه اینا نداره اخلاق

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2742
بله واقعا شاید باور نکنید،ولی بعداز ۱۲ سال زندگی ازش دروغی نشنیدم،بسیار روراست وصادق هست وبرای خانوا ...

پ چییی من خودم تیر ماهی ام 

ایشالا همیشه همینجوری بمونه

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
بله واقعا شاید باور نکنید،ولی بعداز ۱۲ سال زندگی ازش دروغی نشنیدم،بسیار روراست وصادق هست وبرای خانوا ...

نمیگی چجوری آشنا شدین

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
خوبیاش چیه

زیاده،صادق هست،بسیار خانواده دوست،پرتلاش،احساساتی برای من وبرای بقیه بسیارجدیه،عاشق بچه هاست،آدم منطقی در امور زندگی و مدیریت قوی داره در روابط خانوادگی خصوصا بین من و خانوادش،خیلی خیلی زود میبخشه اصلا کینه ای نیست،مخصوصا من مقصر باشم اصلا به روم نمیاره،بسیار درکم میکنه وقتایی که حالم خوش نیست و اگه چند روزم غذا درست نکنم چیزی نمیگه کلا شکمو نیست،حالا نمی‌دونم به ماه تولدش ربط داره یا تربیت خانوادگیش شاید هم ترکیبی از هردو

2740
زیاده،صادق هست،بسیار خانواده دوست،پرتلاش،احساساتی برای من وبرای بقیه بسیارجدیه،عاشق بچه هاست،آدم منط ...

هزار الله اکبر از کجا پیداش کردی ب مام  بگو

نمیگی چجوری آشنا شدین

ترکیبی از سنتی ومدرن،ایشون همسایه خالم بودن،منو همراه دخترخاله دیده بودن،به مادرشان گفته بودن،یک ماهی هم گویا خودشون منو زیر نظر داشتن،بعد به مادرشان میگن که برای خواستگاری،اقدام کنن،ولی من ایشون رو همون جلسه اول خواستگاری دیدم

ترکیبی از سنتی ومدرن،ایشون همسایه خالم بودن،منو همراه دخترخاله دیده بودن،به مادرشان گفته بودن،یک ماه ...

آخی

به خدا ایشون منو پیدا کرده😄قسمت عزیز،اونم موقعی که من اصلا قصد ازدواج نداشتم

چند سالگی ازدواج کردی

2706