2733
2734

بچه ها تا بتونم جوابتونو میدم

رژیم غذایی یا برنامه تمرینی هم تو باشگاه هم تو خونه با کمترین هزینه هرکدوم ۵۰ تومن اگه خواستین مینویسم براتون ک بتونم به شما کمکی کرده باشم 

چون بعضیا شاید بخاطر هزینه های بالای برنامه غذایی و تمرینی نتونن تهیه کنن من با هزینه خیلی کم بهتون کمک میکنم

کاربر قدیمیم

دوره مربی گری بدنسازی سخته ؟؟

چه مدرکی باید داشته باشی ؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوره مربی گری بدنسازی سخته ؟؟ چه مدرکی باید داشته باشی ؟

عزیزم باید بدنساز حرفه ای باشه و حرکات بدنسازی رو بتونی انجام بدی به طور کامل ینی بلد باشی ک بتونی شرکت کنی

کاربر قدیمیم
2738

سلام ممنونم 

من سه سال پیش وزن مناسبی داشتم توپر بودم و بدنم سفت بود بعد تو دوره ای نمی‌دونم چند ماهه و چقدر شدم ۴۲ کیلو قدم ۱۶۲ هست فک کنم حدود پونزدع کیلو کم کردم 

از غصه و ناراحتی و کمبود اشتها خودمم اصلا نفهمیدم چیشد 

دیگه اشتهای من برنگشت منم الان لاغرم باسن خوش فرمم از دست رفت الان هم ران هام هم باسنم شل شده خیلی اعتماد به نفسم از دست دادم خیلی همه تو سرم میزنن 

دکتر تغذیه اینام رفتم اشتهام مدت کمی سر جاشه کلا 

بهم گفتن برو گینر افزایش وزن بخور برو باشگاه برو پروتویین بخور 

نمیدونم دیگه چیکار کنم به نظرت چند ماهه به اون بدن سفت برمی‌گردم باشگاه برم ؟؟ اصلا میشه

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

گل من گفتم ک ایروبیک و تی ار ایکس چربی سوزی بالایی دارن ولی عضله سازی نمیکنن و باعث سفت شدن بدنت نمیشن صرفا فقط باعث کاهش وزن میشن ولی بدنسازی ممکنه دیرتر چربی سوزی انجام بده ولی حداقل خوبیش اینه ک عضله میسازه و بدنتو خوش فرم میکنه

کاربر قدیمیم