2737
2739
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست

همه این مشکلات با یکم پول و وقت حل میشه من یکیو دیدم خیلی بدتر از شما ولی روتین پوستی فوق العاده ای داشت الان ازز خود من پوستش بهتره..لازم به لیزر و این چیزا نیست ولی باید بهترین لوازم بهداشتی رو تهیه کنی نهایت ۵ تومن خرج میزاره رو دستت اگه تهرانی که بهترین چیزارو میتونی بخری خورد و خوراکم به شدت تاثیر داره

چند سالته ،

من پوستم آیینه بود ...افسردگی وغصه جوش زدم دست زدم داغون شد

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نامزد تازه کرده بودم ،صورتم وحشتناک جوش زد ،کلی کرم و صابون خریدم ،فایده نداشت شوهرم رو پوست صورت ...

به منم کمک کن  

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2740
به منم کمک کن    

اگه جوش میزنی ،محلول کلیندومایسین یک درصد پاک دارو از داروخونه بخر ،یه مدت کرم پودر هم نزن ،فقط صورتتو قشنگ بشور این محلول رو دوبار در روز بزن ،جوشات زود خشک میشن ،

منم کلی خرج کردم خدا خیرش بده اون دکترو که اینو به شوهرم گفت 💕

اگه استفاده کردی خوب شدی بهم بگو ،

منم خیلی حالم بده چند ساله افسردگی گرفتم بخاطر جای جوشام😭😭 موهام سفید شده با اینکه سنی ندارم

هیشکی مارو درک نمیکنه من یکی بهم زل بزنه فک میکنم ب جای جوشام نگا میکنه دقت کردی مثلا وقتی میری اتاق پرو اونجا خیلی بیشتر مشخص میشه ک صورتت چ وضعیه من از الان ماتم گرفتم ک با شوهرم برم لباس بگیرم چ غلطی بکنم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
من نامزد تازه کرده بودم ،صورتم وحشتناک جوش زد ،کلی کرم و صابون خریدم ،فایده نداشت شوهرم رو پوست صورت ...

سلام عزیزم کدوم داروخونه کدوم دکتر اگه دکتر پیح داره میشه بفرستین پوست منم قبلا سفیدوتمیز بود الان از بیخوابیو حرصو غصه افتضاح شده میشه ب منم کمک کنی 

اسم داروخانه رو بگو لطفا شاید برای مشکل من هم درمانی داشتن

شوهرم گفت از داروخانه سمت خونه پدریم خریده ،ولی نمی‌دونم کدوم داروخانه ،

خانوادم هم از اون منطقه جابجا شدن ،جای دیگه زندگی میکنند الان

2706