2737
2739
عنوان

دخترم شیش ماهو یک روزشه دد، بابا، اینارو نمیگه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 41 پست

وا عجیب بود نبود 

منم اطرافیان خیلی ترسوندع بودن سر پسرم دامادمون میگفت پسرت لاله 

یکی دیگه میگفت خاک تو سرت چرا با بچه حرف نمیزنی برادرزاده من همه چی میگی کوچیکترم هست ولی خرف دیگه دقیقا این حرفا از یک سالگی پسرم شروع شد الان خداروشکر بلبل شده نگران نباش بعضیا هیچی حالیشون نیست فقط میخوان یه چیزی گفته باشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم نگران نباش ۶ماه که چیزی نیس دخترخاهرشوهرم الان یازده ماهشه تازه داره ده ده به به وبا و....اینارومیگه تاهفت هشت ماهگی حتی گریه هاشم بیصدابود ولی الان اینقدسروصدا وشیرین کاری میکنه

2728

راستی یه تاپیکت هم دیدم 

درمورد اختلاف باش.هر 

من بعداز زایمان م تا دوسالگی بچه م از شوهرم و رابطه جنسی بیزار بودم 

از زندگی بیزار بودم 

همش میگفتم خاک برسرت آخه بچه چیکار داشتی چون نزدیک سه سال کلی دکتر رفتم تا بچه دار شم 

الان هم به خاطر رفتارهای زشت شوهرم ازش دورم 

ولی بهترمهمه اینا طبیعیه 

خودتو سرگرم کن 

اصلا جو نده به حست

اولا قربون اون خنده هاش بشم.ثانیا تو بهداشت زر مفت زیاد میزنن فقط مادرای بیچاره رو نگران میکنن.بچه تو با هیچ بچه ای مقایسه نکن.بنظر من که مادر دوتا بچه هستم نرماله بچه اولم تنبل بود دیر نشست دیر راه افتاد زود به حرف اومد دیر دندون در اورد.دومی هشت ماهش بود دندون زود دراورد سر کابینتها بود و اینقدر راه میرفت که اصلا چاق نمیشد😄حرفم نمیزد.برا دوتاشونم خیلی منو ترسوند بهداشت ولی توجه نکردم الانم خدا رو شکر سالم وباهوش و شکمو هستن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

وا ۶ماهشه. چطور‌باید حرف بزنه.برادر زادم یک سال و‌۴ماهشه دد فقط‌میگه

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
2740
پسر من ۳ سالو ۴ ماهشه تازه داره کلمه میگه

اینو جدی میگی؟؟؟؟ 

پسرم 2 سال و 10 ماهشه، کلمه میگه فقط، یه مدته دارم میبرم گفتار درمانی. 

نمیتونه جفت پا بپره یا رنگ ها رو جدا کنه، دارم میرم کاردرمانی 

به حرف مرکز بهداشت توجه نکن خواهر من زیادی آدم و نگران میکنن

به دختر خواهر منم ازین حرفا میزدن 

الان دهنش بسته نمیشه مخ آدمو میخوره😂 

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭

بهداشت الکی میگه الان وقت نشستن بچه اس مگه هزار عیب میذاره رو بچت من دخترم نه ماهشه اصلا دد بب اینا نمیگه اول سینه خیز رفت تو هفت ماهگی هشت ماهه. چهار دست و پا الان ک‌نه ماهشه خودش تلاش کرده میشینه عجله نکن استرسم نگیر عیبم رو بچه نذار والا ما یه بهداشت داریم فقط میبرم واسه واکسن سواد درست حسابی ندارن ک پسرمم دو سال و شیش ماهشه جمله نمیگه فقط کلمه کلمه میگه تازه داره یاد میگیره همه بچه ها ک‌مث هم‌نیستن گلم 

2706