2737
2734
عنوان

دخترم شیش ماهو یک روزشه دد، بابا، اینارو نمیگه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 41 پست
اینو جدی میگی؟؟؟؟  پسرم 2 سال و 10 ماهشه، کلمه میگه فقط، یه مدته دارم میبرم گفتار درمانی.  ...

😐😐 عجب بابا عجب 

زیادی داری سخت میگیری بخدا 

پسرا دیر به حرف و کار میوفتن

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینو جدی میگی؟؟؟؟  پسرم 2 سال و 10 ماهشه، کلمه میگه فقط، یه مدته دارم میبرم گفتار درمانی.  ...

بخدا 

از ۳ روند صعودی داره و دایره لغاتش داره کامل میشه

کلا ب شدت کم حرفه

اما چون روندش صعودیه نبردمش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
در حدی ترسیدم که همه جا میگم اره از شانسم بچم علائمی از اوتیسم داره. 

بزار بچه بزرگ شه بعد بگین فلان بیماری رو داره 

گفتار درمانی رو ببر ولی نبری هم مهم نیس 

پسر خواهر من 4 سالگی تازه آدم می‌فهمه چی میگه

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2742
بزار بچه بزرگ شه بعد بگین فلان بیماری رو داره  گفتار درمانی رو ببر ولی نبری هم مهم نیس  ...

دقیقا پسرا کندترن توی حرف

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خب خداروشکر. انشاله همیشه موفق باشه.  اینقد این مدت حرف شنیدم که خسته شدم

فدای تو ب هیچ کدوم محل نده

2740
بزار بچه بزرگ شه بعد بگین فلان بیماری رو داره  گفتار درمانی رو ببر ولی نبری هم مهم نیس  ...

خب مشکلات پسرم زیاده 

واکنش به اسمش کمه، 

پاسخ به سوالات من خیلی کمه( مثلا بپرسی غذا میخای، بابا کو، تازگیا یاد گرفته سوال ببعی میگه چی و هاپو میگه چی رو جواب میده) 

دستور پذیری نداره، مثلا بگم توپ رو بیار انجام نمیده 

ینی این عید رو زهر مارم کردن. از بس حرف زدن  چن روزه سعی میکنم کسی میاد بچه رو بخوابونم که نبی ...

هرچی گفتن بگو دکترش گفته طبیعیه